המפעל שלה: 2:4 לנאפולי שעלתה לחצי גמר

מחזיקת הגביע גברה על ספציה. אטאלנטה מחכה בשלב הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.21 - 23:49
נאפולי חוגג עליה לחצי הגמר (Getty)
נאפולי חוגג עליה לחצי הגמר (Getty)
תחילת כתבה

אחרי שני הפסדים רצופים, אחד בליגה ואחד בסופר קופה, נאפולי חזרה הערב (חמישי) למסלול הניצחונות עם 2:4 ביתי על ספציה ברבע גמר הגביע האיטלקי. החניכים של ג'נארו גאטוזו כבשו את כל שעריהם במחצית הראשונה, והורידו רגל מהדוושה בשניה. מחזיקת הגביע תפגוש את אטאלנטה בחצי הגמר, כאשר במפגש הנוסף אינטר ויובנטוס יתמודדו ביניהן.

זה התחיל טוב עבור נאפולי. כבר בדקה החמישית קאלידו קוליבאלי העלה את המארחת ל-0:1 בשער נפלא עם העקב. הירווינג לוסאנו הכפיל את היתרון בדקה ה-20 עם בעיטה חזקה בנגיעה אחת אל בין החיבורים. 0:2 לנאפולי. עשר דקות לאחר מכן, זה כבר 0:3 לחבורה של גאטוזו. פיוטר ז'ילינסקי מצא את מתאו פוליטאנו שסיים בצורה מצויינת. עשר דקות נוספות עברו, ושער נוסף עבור התכולים. לורנצו אינסינייה מצא את אליף אלמס בתוך הרחבה, האחרון סיים עם צ'יפ נהדר. 0:4 אדיר לנאפולי כבר אחרי 40 דקות.

המחצית השניה נפתחה עם ארבעה חילופים - שלושה של ספציה ואחד של נאפולי כשדריס מרטנס החליף את לוסאנו, ונראה כי השינויים על כר הדשא השפיעו על שתי הקבוצות. החניכים של גאטוזו עלו נינוחים מדי לחצי השני וספגו צמד שערים מהירים מעמנואל גיאסי (70) וג'נארו אקאמפורה (73). הקבוצה מדרום איטליה לא נלחצה ושמרה על התוצאה עד לסיום ההתמודדות. 2:4 לנאפולי.