הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיולי: "זה ההפסד הראשון שבאמת הגיע לנו"

מילאן עלולה לאבד את הפסגה, והנתון שצריך להדאיג את המאמן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.02.21 - 10:37
(Getty )
(Getty )

אחרי שני ניצחונות רצופים, מילאן חזרה להפסיד אמש (שבת) עם 2:0 אצל ספציה, והערב היא עלולה לאבד את פסגת הסרייה A אם היריבה העירונית אינטר תנצח את לאציו בסן סירו.

ברוסונרי בהחלט יכולים להיות מאוכזבים, אחרי שלא הצליחו לייצר אפילו בעיטה אחת למסגרת, דבר שלא קרה להם כבר שנה וחצי, אז הם הפסידו 1:0 בחוץ לאודינזה באוגוסט 2019.

המאמן סטפאנו פיולי הודה אחרי המשחק :"נצטרך להגיד לזה טוב, וזה מה שנעשה. זה ההפסד הראשון שהגיע לנו, כי לא היינו מספיק איכותיים או אינטנסיביים וספציה ניצלה את זה. זה יהיה שיעור חשוב עבורנו, ולמדנו שאם לא נשחק ברמה מסוימת, יביכו אותנו ככה".

"אנחנו לא קבוצה שמסוגלת לנצח באופן מכוער", הוסיף המאמן. "אנחנו תמיד מתמקדים במסירות, אינטנסיביות וקצב, ואם זה חסר לנו, אנחנו לא יעילים. נתקלנו במכשולים במשחק, כלום לא עבד, כולל החלטות שלי וביצוע של השחקנים. ברור שזה לא המצב של מילאן, אז אין לנו מה להוכיח במשחק הבא".

הקפטן, אלסיו רומאניולי, הצטרף לרוח הדברים של מאמנו, והתייחס לצמד המשחקים שמצפה למילאן נגד הכוכב האדום בליגה האירופית, ולאינטר ולרומא בליגה: "זה היה משחק מלא טעויות וזאת לגמרי אשמתנו. ממחר נצטרך להוכיח שזה לא מי שאנחנו. אני לא חושב שלקחנו משהו כמובן מאליו, או שדעתנו הוסחה בגלל המשחקים הקרובים, זה פשוט היה יום רע".