הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זלאטן ביקר את לברון: אל תעסוק בפוליטיקה

הלחץ במילאן, "הכוכבים הצעירים" וג'יימס. השבדי התראיין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.21 - 18:52
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

כשזלאטן איברהימוביץ' מדבר, אנחנו מקשיבים, וכך גם הפעם כשהחלוץ הענק של מילאן התראיין בשבדיה. ראשית, נשאל על הקבוצה הצעירה של מילאן והעונה המוצלחת שהיא עוברת: "לא מעניין אותי אם אתה צעיר או לא, אני לא יכול לחשוב על העובדה שאתה צעיר ושהזמן שלך יגיע. כשאתה משחק עבור מילאן אין זמן, אתה צריך להצליח עכשיו. אם לא אשחק טוב, מילאן תרכוש חלוץ אחר שישחק טוב ממני. על הדשא כולנו אותו הדבר".

זלאטן התייחס לשינוי שחל בכדורגל מאז תחילת הקריירה שלו ועד עצם היום הזה: "כשהייתי צעיר והגעתי לראשונה לאיטליה, היית נחשב לשחקן מצוין אם היית באמת שחקן מצוין. היית צריך לשחק ברמה הזו במשך זמן רב, והיום הדור החדש משחק חמש דקות ורואים אותם כשחקנים מצוינים. אני שמח להיות 'אולד סקול'. הרשתות החברתיות שינו את הכל, היום בזכות הרשתות שחקנים נראים כמו אלופים למרות שבקושי עשו דברים".

בנוסף, השבדי דיבר על המעורבות של ספורטאים בעניינים פוליטיים, ואף ביקר את לברון ג'יימס: "אני אוהב כדורסל ולברון עושה זאת מצוין, אבל אני לא אוהב כשאנשים עם סטטוס כמו שלו מדברים על פוליטיקה. תעשה את מה שאתה טוב בו. אני הכי טוב בלשחק כדורגל, אני לא עוסק בפוליטיקה. עבורי עדיף להישאר רחוק מהנושאים האלה, אחרת אתה מסתכן כאחד שלא ישאיר אחריו רושם חיובי".