הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נכה נפשית": רונאלדו עומד בפני תביעת ענק

מיורגה שטוענת כי נאנסה, דורשת מהכוכב 56 מיליון פאונד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.04.21 - 10:30
(GETTY)
(GETTY)

העונה המסויטת של כריסטיאנו רונאלדו מקבלת עוד תפנית פחות נעימה. היום (חמישי) פורסם שכוכבה של יובנטוס ניצב בפני תביעת פיצויים ענקית, כאשר קטרין מאיורגה, שטוענת כי נאנסה על ידי הפורטוגלי ב-2009, דורשת 56 מיליון פאונד במסגרת התביעה האזרחית שהגישה.

מיורגה, בת ה-37, תובעת 18 מיליון פאונד בגין "כאב וסבל", 18 מיליון פאונד על "כאב וסבל" בעתיד ועוד 18 מיליון פאונד בגין נזקים עונשיים, כך עולה ממסמכי בית המשפט שראה המראה.

אגב, נאמר כי האונס לכאורה התרחש בחדר מלון בלאס וגאס בשנת 2009 לאחר שנפגשו באותו לילה במועדון הלילה "Rain". רשימת העדים שהצוות המשפטי של מיורגה מעוניין להעיד כוללת את כוכבת האח הגדול הבריטית יסמין לנארד (35), שטוענת שהיא יצאה עם רונאלדו בשנת 2008 - כך דווח ב'מירור'.

יש לציין כי רונאלדו מכחיש בתוקף את כל ההאשמות שהועלו נגדו. לא הוגשו אישומים פליליים לאחר שהתובעים בלאס וגאס החליטו כי לא ניתן להוכיח את הטענות מעבר לכל ספק סביר. עם הוצאות משפט בסך 1.4 מיליון פאונד שהתווספו לטענת מיורגה, הצעת החוק שכוכב יובנטוס ייצטרך לשלם סך של 56.5 מיליון פאונד - מה שמשווה לשנתיים משכר הכדורגלן, לפי ה'מירור'.

יש לציין כי בשנת 2010 הדוגמנית קיבלה 270,000 פאונד כהסדר מחוץ לבית המשפט עם רונאלדו ונציגיו. שלוש שנים מאוחר יותר טענה מיורגה כי היא "נכה נפשית" כאשר קיבלה את ההסדר והגישה תביעה אזרחית.