אלגרי עשוי לשוב, אניילי ופראטיצ'י יעזבו?

דיווח: ביובנטוס שוקלים שינויים, גם דל פיירו וליפי על הפרק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.04.21 - 18:19
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

יובנטוס לא רק בדרך לאבד אליפות ראשונה אחרי תשע רצופות, אלא גם ההשתתפות שלה בליגת האלופות בעונה הבאה נמצאת בסכנה ממשית, דבר שבהחלט עשוי לגרום ללא מעט שינויים במועדון, החל מהנשיא אנדראה אניילי ועד לסגל השחקנים.

בטורינו לא ממש מרוצים מעונת הבכורה של אנדראה פירלו, ועל פי מספר דיווחים, עשויים לפנות למאמנם לשעבר - מסימיליאנו אלגרי, שזכה עם הקבוצה בחמש אליפויות והגיע איתה פעמיים לגמר ליגת האלופות. אם המאמן בן ה-53 ישוב ליובה, לפי "סקיי", פאביו פראטיצ'י עשוי לעזוב את תפקידו כמנהל מקצועי ואנדראה אניילי יעזוב את כס הנשיאות לטובת תפקיד בפרארי. בתרחיש כזה, גם סגן הנשיא פאבל נדבד צפוי לסיים את תפקידו.

אפשרות נוספת ומסקרנת לא פחות שעלתה, לפי ה"גאזטה דלו ספורט", היא צוות מקצועי בראשות שתי האגדות המועדון, מרצ'לו ליפי ואלסנדרו דל פיירו. "הנסיך", שנמצא בעיצומו של קורס המאמנים, הביע בעבר את רצונו לאמן, וכבר למד בעבר גם כדי להיות מנהל מקצועי, וליפי עשוי לשמש כיועץ ספורטיבי.

במקרה שיובנטוס לא תצליח להשיג את הכרטיס לליגת האלופות, גם פאולו דיבאלה עשוי לחפש יעד חדש, מאחר שחוזהו יסתיים בקיץ 2022 ובגברת הזקנה עשויים למכור אותו כדי לצמצם הפסדים. "לה חויה", שסבל בשנה החולפת מפציעות וקורונה, רשם העונה 4 שערים ו-2 בישולים בלבד ב-21 משחקים, ועתידו תלוי גם במה שכריסטיאנו רונאלדו יחליט לעשות בקיץ.

אחת הקבוצות שעשויות לקלוט את דיבאלה היא אתלטיקו מדריד. כזכור, חלוץ הקולצ'ונרוס, אלברו מוראטה, מושאל ליובנטוס, ולפי "טוטוספורט", בקבוצה הספרדית מציעים לאלופת איטליה טרייד במסגרתו מוראטה יישאר בטורינו, בעוד הארגנטיני ינחת בוואנדה מטרופוליטנו, הצעה שביובה בהחלט שוקלים.