"מתבודד": שחקני יובה ממורמרים על רונאלדו

דיווח: בקבוצה קיימת תחושה שדינו לא כדין השאר. כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.21 - 13:55
תחילת כתבה

בעוד יובנטוס נאבקת בשיניה על מקום בליגת האלופות, ולצד הדיווחים על עזיבתו של כריסטיאנו רונאלדו במידה שהגברת הזקנה לא תעפיל למפעל, באיטליה מספרים על מרמור בחדר ההלבשה. ומי שסופג את מירב החצים, כך על פי הדיווח, הוא לא אחר מאשר אותו רונאלדו.

על פי דיווח של ה"גאזטה דלו ספורט" האיטלקי, חבריו של רונאלדו לקבוצה לא מרוצים מהחירות שיובה מאפשרת לכוכב הפורטוגלי. בדיווח נטען ששאר השחקנים לא מקבלים את ה"הטבות" שרונאלדו מקבל והדבר יוצר תחושות קשות בחדר ההלבשה - ויותר מכך, גרם לו להתבודד לאחרונה.

בדיווח נאמר כי היחסים בין רונאלדו לשאר שחקני הגברת הזקנה התדרדרו בחודשים האחרונים, ואחת הסיבות לכך היא העובדה שהחלוץ החמיץ העונה כמה וכמה אימונים מטעמי חסויות, פרסומות ועוד. אחרי ההפסד הכואב למילאן, למשל, רונאלדו לא הגיע לאימון והלך לבקר במפעל של פרארי במאראנלו, כשהוא מלווה בנשיא יובה, אנדראה אניילי, ובמנכ"ל חברת האחזקות אקסור, החברה ששולטת במותג פרארי.

נכון לרגע זה, יובה מדורגת במקום החמישי בטבלה והערב (רביעי) היא תפגוש את ססואולו למשחק קריטי – כשנותרו בסך הכל תשע נקודות בקופה עד לסיום העונה. כריסטיאנו רונאלדו אמור לפתוח בהרכב, על אף שאתמול אנדראה פירלו לא שלל שהפורטוגלי יקבל מנוחה.

מלבד ססואולו, לגברת נותרו עוד משחקים מול אינטר במחזור הבא (שבת), מול אטאלנטה בגמר הגביע האיטלקי (19 בפברואר) ומול בולוניה במחזור הסיום (23 במאי). אם אחרי המשחקים הללו יובה לא תעפיל לליגת האלופות, ייתכן שאלה יהיו משחקיו האחרונים של הפנומן בטורינו.