הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך ייחודית: יובה הודיעה על חזרת אלגרי

המאמן חתם ל-4 שנים וירוויח 9 מיליון יורו לעונה. הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.05.21 - 15:12

זה היה באוויר, וכעת זה הפך לרשמי: מסימיליאנו אלגרי חוזר ליובנטוס. אחרי שנתיים בהם לקח פסק זמן מכדורגל, אקס הגברת הזקנה ישוב לקדנציה שנייה במועדון מטורינו. לאחר פיטורי פירלו, אלגרי חתם לארבע עונות וירוויח 9 מיליון יורו לעונה.

לפי רומאו אגרסטי, המאמן בן ה-53 חתם על החוזה כבר אמש (חמישי) - אך ההודעה הרשמית הגיעה רק לאחרי פיטורי פירלו. ולמרות שכולנו ידענו על חזרתו לטורינו, מה שמשך את תשומת הלב הייתה הדרך בה הודיעה הגברת הזקנה על ההחתמה. יובה פירסמה תמונה של מפת מינסוטה לאחר שאלגרי עצמו אמר בעבר ש"קל יותר לאמן בסרייה איי מאשר שמינסוטה תנצח במירוץ" - כשהכוונה היא לסוס עליו הימר במירוץ סוסים בעברו.

יש לציין כי גם ריאל מדריד התעניינה בשירותיו של קבלן התארים, אך אלגרי החליט בסופו של דבר לחזור לקדנצייה שנייה בטורינו. הסיבה לכך: ריאל התמהמהה ועדיין לא גיבשה החלטה סופית בנוגע למועמד שהיא רוצה כדי להחליף את זינדין זידאן.

כזכור, אלגרי עמד על הקווים בצפון איטליה במשך חמש שנים, בהן קטף חמש אליפויות רצופות וגם ארבעה גביעים. במקביל, זכה בשני תארי סופר קאפ איטליה והוליך את הגברת הזקנה פעמיים לגמר ליגת האלופות, אולם נכנע מול ברצלונה וריאל מדריד.

בתום עונת 18/19 אלגרי פוטר מהמועדון ובמהלך השנתיים האחרונות לקח פסק זמן מאימון, כאשר הוא חיפש אתגר חדש. בין היתר קושר לבאיירן מינכן וריאל ואינטר בשבועות האחרונים, אך עושה הרושם ששני הצדדים הבינו שאין מנוס משיתוף פעולה מחודש.