"בגלל הרגשות והאתגרים": בופון סגר מעגל

השוער האגדי הוצג בפארמה וגם שלח עקיצה לראשי יובנטוס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.21 - 23:30
תחילת כתבה

אחד המעברים הרומנטיים בכדורגל העולמי נרקמו הקיץ, כאשר ג'אנלואיג'י בופון נפרד מיובנטוס וחזר לפארמה אחרי 20 שנים. היום (שלישי) השוער האגדי בן ה-43 הוצג רשמית לעיני האוהדים הנלהבים ב'אניו טרדיני' ודיבר על התרגשותו עם ההגעה למועדון נעוריו.

"אני מכיר את עצמי ויודע שאם אני לא מושקע רגשית, אני לא משחק ברמה טובה. שקלתי את האפשרויות שלי במשך שלושה שבועות עד שיום אחד זה פשוט היכה בי כמו עיטוש. שלחתי הודעה לאשתי שאנחנו נוסעים לפארמה. היא לא ציפתה לזה, אבל היא סומכת עלי ועל התחושות שלי, סיפר בופון. "באותו בלתי נמנע אני השתנתי ב-20 השנים האחרונות והייתי מודאג מאוד אם זה לא היה המצב. יש בי עדיין הרבה דלק להמשך ואני רוצה להגשים את החלומות של חבריי לקבוצה".

כזכור, זו לא תהיה הקדנצייה הראשונה של בופון בליגת המשנה, כאשר לפני 25 שנים עשה זאת במדי יובה בעקבות פרשת הקלציופולי. "אני זוכר שבשנת 2006 לקח לנו זמן להתאקלם למנטליות החדשה והיו לנו כמה תוצאות תיקו. למדתי מזה וידעתי למה אני נכנס. זה דורש הרבה ענווה ונחישות", אמר בופון וגם שלח עקץ אל עבר ראשי הגברת הזקנה. "אותם אנשים שהטיפו לכולם על הסופר ליג שאלו אותי מדוע אני בוחר לעבור לסרייה B? אני בכדורגל בגלל הרגשות והאתגרים. פארמה היא האתגר האידאלי עבור הפרק הארון בקריירה שלי".

"הילדים שלי לא יודעים איך הייתי בפארמה או כמה המועדון והעיר הזו חשובים עבורי, וזה הפריע לי", הבהיר השוער. "כאבא רציתי להעביר את החוויה הזו לילדי, ולאשתי, והדרך הטובה ביותר הייתה לחזור לכאן, כדי שהם ירגישו זאת ממקור ראשון".