הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המחווה המרגשת של פול פוגבה ומויס קין לנער מיובנטוס

בריאן דודיאן, 17, הלך לעולמו אחרי מאבק במחלת הסרטן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.09.21 - 15:08

בריאן דודיאן, שחקן מחלקת הנוער של יובנטוס, הצליח לרגש רבים לאחר שהתאושש, לפחות זמנית, ממחלת הסרטן שהתגלתה אצלו ב-2015 וחזר לשחק כדורגל ב-8 בנובמבר 2018. אתמול (שבת) הוא נכנע סופית למחלה והוא בן 17 בלבד. שחקני יובנטוס בעבר ובהווה ספדו לו.

פול פוגבה, כוכבה של מנצ'סטר יונייטד, שגדל ביובנטוס, שיתף ברשתות החברתיות תמונה משותפת של השניים ותמונה נוספת משנת 2015, בה עשה מחווה לצעיר, שהיה אז בתחילת מאבקו במחלה. בתמונה, הקשר, אז עוד שחקן יובה, חשף חולצה לאחר גול שכבש, עליה כתוב: "בריאן, אני גאה בך".  בפוסט הפרידה שהעלה הוא שיתף: "החדשות העצובות מכל. המחשבות והתפילות שלי עם הקרובים אליך. לאבד את האהובים זה אף פעם לא קל אבל לעולם לא אשכח אותך". 

שחקן נוסף שנזכר בדודיאן הוא מויס קין. החלוץ, שגדל ביובנטוס וחזר הקיץ לקבוצה, היה חברו של הצעיר והוא העלה תמונה של השניים לרשתות החברתיות והוסיף: "נוח על משכבך בשלום בן דוד קטן". סבתו של בריאן ואמו של קין, איטלקים שמוצאם הוא בחוף השנהב, הן חברות. סביר להניח שנזכה לראות בקרוב גם מחווה על המגרש מהחלוץ הצעיר, כאשר יבקיע.

גם בסגנית אלופת ספרד, ריאל מדריד, פרסמה הודעת תמיכה במשפחה: "ריאל מדריד מבקשת להביע את תנחומיה למשפחתו וחבריו של השחקן וליובנטוס".