הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יונתן כהן: "אעשה כל מה שאוכל כדי לחזור לנבחרת"

שחקן פיזה, יונתן כהן, סימן מטרה: "הגעתי לפה כדי להשתפר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.09.21 - 19:21
תחילת כתבה

יונתן כהן לא היה צריך יותר מדי זמן כדי לכבוש את השער הראשון שלו במדי פיזה. כבר בהופעה השניה שלו הוא היה מעורב ב-1:4 המרשים על טרננה שהשאיר את פיזה מושלמת אחרי שלושה מחזורים. בראיון באיטליה דיבר כהן על הקשיים במעבר ועל ההתאקלמות שלו במועדון הראשון מחוץ לישראל.

"הייתי צריך מטרות חדשות", סיפר כהן על הסיבה שהחליט לעזוב את מכבי ת"א, "הגעתי לפיזה כדי להשתפר במקום שונה, עם תרבות שונה. זה לא היה קל לעזוב את הבית ואת המשפחה. אני נותן את כל כולי באימונים כדי להשתפר יום אחרי יום. היה מרגש לכבוש את השער הראשון. אני מרוצה מהניצחון וממערכת היחסים שפיתחתי עם החברים לקבוצה. אני מודה ללורנזו לוקה על האסיסט".

כהן סיפר כי היה צריך זמן כדי להיכנס לעניינים בפיזה: "לא שיחקתי ולא התאמנתי במשך שלושה שבועות לפני שהגעתי לפיזה בגלל שהיו לי בעיות עם המועדון הקודם שלי, מכבי ת"א, בנוגע להעברה. אני צריך לצבור בטחון על המגרש ולהיות בטוח לצד חבריי לקבוצה. המטרה שלי היא לנצח כמה שיותר משחקים".

"העמדה שלי על המגרש?", המשיך כהן, "קיצוני בשמאל או בימין, חלוץ שני, אלה התפקידים האהובים עליי. דיברתי על זה גם עם המנהל המקצועי לפני שהגעתי לפיזה, אבל אשחק איפה שהמאמן יבקש. אעשה כל מה שאוכל כדי לחזור לנבחרת ישראל".

המנהל המקצועי, קלאודיו קייליני, הוסיף: "להביא את יונתן כהן לפיזה היתה המשימה הכי קשה שלי. המו"מ עם מכבי ת"א ארך חודש, הם לא רצו להקשיב להצעה שלנו. ברגע שהדברים החלו לצאת לדרך, הסתדרנו מבחינה כלכלית".