הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מפלצת: מבט נוסף על ה-1:6 של אינטר

המספרים המדהימים מאחורי התצוגה של הנראזורי מול בולוניה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.09.21 - 09:36

לפחות עד הערב (ראשון), אלופת איטליה שומרת על מקומה הטבעי כמוליכת הטבלה, והיא עושה זאת בסטייל עצום. אחרי ה-1:6 המרשים של אינטר על בולוניה בשבת, עושה רושם כי החבורה של סימונה אינזאגי שמה מאחור את הקיץ המאתגר שעבר על הנראזורי.

עם שורה סטטיסטית של 15 שערי זכות וארבעה שערי חובה בארבעת משחקי הליגה הראשונים של העונה, ניתן לומר בביטחון כי אינטר של 2021/22 היא קבוצה אטרקטיבית. למעשה, בתוספת ל-0:4 על גנואה במחזור הפתיחה, השישייה מול בולוניה מסן סירו נכנסה עמוק לספר השיאים של הנראזורי שרשמו משחק בית שלישי ברציפות בו הם כובשים לפחות רביעייה - הישג שמתקרב לשיא האלמותי מ-1999, אליו יגיעו אם יביסו בתוצאה דומה גם את אטאלנטה בשבת הקרובה.

חשוב לזכור, אינזאגי קיבל בירושה קבוצה פשוט נפלאה מאנטוניו קונטה. אך אחרי שאיבד בקיץ האחרון את רומלו לוקאקו (צ'לסי) ואשרף חכימי (פ.ס.ז'), האיש החדש על הקווים בסן סירו ממשיך רצף כיבושים יוצא דופן של 23 משחקי ליגה בהם אינטר כובשת. רק ב-1950 רשמו הכחולים-שחורים הישג טוב יותר כשעשו זאת 24 פעמים ברציפות, ועושה רושם כי העונה הם עשויים לשבור את שיאם בן ה-71 שנים.

מי שפתח את מסכת הכיבושים של אינטר בתצוגה מול בולוניה היה לאוטרו מרטינס. הארגנטיני הנפלא, לו כבר שלושה שערי ליגה העונה, שם את הכדור ברשת משחק רביעי ברציפות בסרייה א' לראשונה בקריירה. בנוסף, ה-0:1 של מרטינס היה השער ה-100 שנכבש בעונת 2021/22 בליגה האטילקית.

"ידעתי שהוא שחקן חשוב מאוד, אבל עכשיו כשאני מאמן אותו אני מבין למה הוא כל כך הצליח כאן ובנבחרת הלאומית", סיפר אינזאגי הנרגש על מרטינס.