הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בגוב האריות: פרץ עשוי לפתוח מול מילאן

דיווח: הישראלי ייכלל בהרכב ונציה, לראשונה מאז נאפולי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.09.21 - 11:03
(getty)
(getty)

דור פרץ בדרך לגוב האריות של הכדורגל העולמי: מחר (רביעי, 21:45) תעלה קבוצתו של הקשר הישראלי, ונציה, להופעת בכורה באצטדיון הסאן סירו, למשחק חוץ מול מילאן. ע"פ דיווחים בתקשורת האיטלקית, פרץ עשוי לקבל - לראשונה מאז מחזור הפתיחה - את המקום בהרכב הקבוצה.

קשר הנבחרת, שהתאושש מהפציעה ושותף למשך 35 דקות במשחק ההפסד לספציה בשבת האחרונה, חוזר דווקא לאתגר הגדול ביותר שהקבוצה פגשה עד כה העונה בסריה א'. בעוד ונציה פתחה את העונה עם ניצחון בודד ושלושה הפסדים בארבעת המחזורים הראשונים, ה"רוסונרי" נמצאים עדיין ללא הפסד - ועומדים במקום השלישי, מאחורי המוליכה נאפולי והאלופה המכהנת אינטר.

"החטא שלנו הוא חוסר הניסיון", אמר מאמן הקבוצה פאולו זאנטי לקראת המשחק, "קשה לי להגיד אפילו משהו לשחקנים, כשאתה מגיע לכל כך הרבה הזדמנויות וסופג משני מצבים נייחים. אבל זה משהו שנצטרך ללמוד עם הזמן". בכל מקרה, כעת פרץ, זאנטי וחבריהם ינסו לחולל את ההפתעה הגדולה ביותר העונה בליגה האיטלקית.

עוד ישראלי שצפוי לפגוש אימפריה איטלקית יהיה סוף פודגוראנו: החלוץ שגדל במכבי חיפה וקבוצתו, ספציה, יארחו את יובנטוס. 13 דקות שיחק פודגוראנו במשחק מול ונציה בשבת האחרונה, והוא יקווה לפחות לאותה הכמות גם מול הגברת הזקנה. יובה, מי היה מאמין, תגיע למשחק הזה כשהיא מתחת לספציה בטבלה - עם שתי נקודות בלבד מתוך 12, ועדיין ללא ניצחון. האם הישראלי ישאיר אותם שם? עוד נראה.