הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נחוש, אך לא די בכך": פרץ מתרגל לאיטליה

קשר ונציה לא הרשים מול מילאן: "פיספס צ'אנס לכבוש במקדש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.21 - 07:30
תחילת כתבה

חמישה מחזורים אחרי הפתיחה, וכבר כעת דור פרץ יכול להגיד שהחיים באיטליה עבור כדורגלן לא כל כך פשוטים כמו אלה בישראל. אמש (רביעי), הישראלי פתח לראשונה בהרכב של קבוצתו, ונציה, אך מנגד עמדה מילאן, מוליכת הטבלה, שנתנה לו לטעום מחדש את טעמה את המציאות המאתגרת בסרייה A.

"אין לנו על מה להתלונן, שיחקנו את המשחק שלנו", אמר בסיום פאולו זאנטי, מאמן ונציה. "יכולנו להיות יותר מדוייקים בפעמיים שהם עזבו אותנו לבד במחצית הראשונה, אתה צריך להשיג מזה יותר אם אתה רוצה תוצאה טובה מול מילאן. שמנו את הלב על המגרש, הכנסנו את מילאן לקשיים בהשוואה למשחקים אחרים שהיו חד צדדיים וזה לא מובן מאליו. אין לי טענות לשחקנים, הם נתנו 100 אחוז מעצמם".

אחת מאותן החמצות עליהן מדבר זאנטי, הייתה של פרץ. ממש בסמוך לירידה להפסקה, הקשר רשם החמצה גדולה בנגיחה וקבוצתו ירדה לחדר ההלבשה ב-0:0. עם פתיחת המחצית השנייה, פרץ הוחלף ו-ונציה ספגה פעמיים בדרך להפסדה הרביעי העונה.

בתקשורת האיטלקית לא התרשמו יתר על המידה מהופעת הבכורה של פרץ בהרכב, ובעיקר התרכזו באותה החמצה. "פרץ ביזבז את ההזדמנות הטובה ביותר של ונציה במחצית הראשונה", נכתב ב"קוריירה דלו ספורט", שם קיבל הקשר את הציון 5.5. ב"יורוספורט" הוא קיבל ציון זהה, ושם נכתב: "פרץ היה נחוש ונאבק עם האיכויות והקצב של מילאן באמצע, הוא לא עשה טעויות מיוחדות".

ב"טוטו מרקאטו" גם הסתפקו בציון 5.5 לקשר הישראלי וציינו לרעה את ההחמצה שלו בדקות הסיום של המחצית הראשונה: "הוא יכול היה לכבוש את השער הראשון שלו באיטליה דווקא במקדש של הכדורגל, אבל פספס הזדמנות גדולה מקרוב. הוא אמנם נותן הכל על המגרש, אבל זה לא מספיק כדי לעשות את ההבדל".