הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא עונה לטלפון": אקס פ.ס.וו הולך לאיבוד

לא משחק חודשיים, וברח מסמפדוריה: הסיפור של איחאטרן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.21 - 15:55
תחילת כתבה

מוחמד איחאטרן נעלם. ככה, פשוט. זו הכותרת של סיפור מרתק שמגיע מהכדורגל האיטלקי: אבדו עקבתיו הקשר המצרי שחתם בקיץ ביובנטוס והושאל לסמפדוריה, והוא אפילו אינו ניתן להשגה במסגרת הטלפון, כך דווח ב"גאזטה דלו ספורט". איחאטרן בן ה-19 זכה להתעלמות גורפת במועדון, וכנראה בגלל הסיבה הזו עזב את הקבוצה והעיר - לטובת אוטרכט שבהולנד.

מעשה שהיה, כך היה: איחאטרן העביר את העונה שעברה במדיה של פ.ס.וו ההולנדית (לצד ערן זהבי), ואף הרשים במדיה. בקיץ, היתה זו יובנטוס הגדולה ששמה עליו את היד והחתימה אותו על חוזה לארבע שנים. לצרכי השתפשפות, איחאטרן הושאל לסמפדוריה מהליגה הבכירה, אך לא מצא שם את מקומו. הוא לא שותף באף אחד מששת משחקי הליגה של הכחולים העונה, כשרק פעם אחת חיכה על הספסל (במחזור הפתיחה מול אינטר). בתחילת החודש הדברים עוד נראו טוב, והיה נראה שאיחאטרן בדרך להופעת הבכורה שלו, אבל אז הוא עזב לאוטרכט מסיבות אישיות - ולא חזר.

כעת לא ברור מה יעלה בגורלו של הקשר המצרי. על פי הדיווחים, הוא אינו מעוניין להמשיך בסמפדוריה - מה שאומר שיובנטוס תצטרך למצוא לו קבוצה חדשה, מאחר והיא אינה בונה עליו מקצועית, לפחות לא בעונת המשחקים הנוכחית. בכל מקרה, סוכנו של איחאטרן, מינו ראיולה, כבר התמודד עם דברים יותר מסובכים בקריירה שלו - והוא כנראה בדרכו לקבוצה חדשה בקרוב.