הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיבאלה: "הגיע הזמן שלי להנהיג את יובה"

כובש השיוויון הצהיר. אינזאגי: "יכולנו לספוג רק מפנדל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.21 - 00:04
הזמן שלו להנהיג? דיבאלה (GETTY)
הזמן שלו להנהיג? דיבאלה (GETTY)

אינטר ויובנטוס נפרדו הערב (ראשון) ב-1:1 לא מלהיב במיוחד, כאשר רגע השיא של המשחק הגיע בדקה ה-89, אז השופט קיבל איתות מה-VAR על עבירה ברחבה של דנזל דאמפריס על אלכס סנדרו. הגברת הזקנה קיבלה פנדל ופאולו דיבאלה ניצל אותו על מנת להשוות.

כובש שער השיוויון הדרמטי סיפר אחרי המשחק: "בדרך שבו המשחק התפתח, זו נקודה חשובה מאוד. אנחנו תמיד רוצים לנצח אבל אינטר שיחקנו נהדר היום", הוא המשיך ודיבר על עצמו: "אני רוצה לעזור לחברים, אני לא אוהב לשבת בחוץ וזה משהו שקרה הרבה לאחרונה בעקבות פציעות". לבסוף הוא נשאל האם הוא יכול להנהיג את יובה וענה: "אחרי הרבה שנים כאן, שבמהלכן למדתי ממנהיגים גדולים, הגיע הזמן שלי".

בצד השני, מאמן אינטר, סימונה אינזאגי, מחה על הפנדל והורחק. אחרי המשחק דיבר המאמן על הנושא ונראה כי הוא הבין שהוא נשרק בצדק: "השופט צדק, אני מודה שההתנהגות שלי לא הייתה לעניין, אבל הרגשתי באותו הרגע שזה לא היה מקרה ש-VAR היה צריך להתערב בו".

בהמשך הוא סיפר על האכזבה משער השיוויון: "לדעתי, פנדל היה הדרך היחידה שבה יכולנו לספוג גול. זה מאכזב, הרגשתי ששלטנו במשחק מההתחלה ועד לסיום, לא נתנו ליובנטוס לעשות שום דבר ולא משמח אותי בכלל לראות את שתי הנקודות האלו נזרקות לפח".