הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רונאלדו סחב אותה" - ביקורות קשות על יובה

ברשת לא מרחמים על הגברת הזקנה שרשמה הפסד רביעי העונה, אלגרי מודה: "אנחנו קבוצת מרכז טבלה, זאת המציאות וצריך לדעת להתמודד איתה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.10.21 - 09:12
הפסגה נראית כמו חלום רחוק (Getty)
הפסגה נראית כמו חלום רחוק (Getty)
תחילת כתבה

להסתכל על טבלת הליגה האיטלקית, ולא להאמין. יובנטוס, מי שנראה עד לפני שנתיים כאלופה הניצחית של הסרייה א', סופרת כבר ארבעה הפסדים אחרי 11 מחזורים. אתמול (שבת), ורונה גברה עליה 1:2, והגברת הזקנה במקום ה-8 בלבד, רחוקה 13 נקודות מהפסגה, פער שעשוי עוד לגדול.

 ברשת כמובן לא מרחמים על יובה, ומזכירים את הזלזול של לא מעט אוהדים במה שכריסטיאנו רונאלדו עשה בקבוצה, כאשר כעת יש כבר מי שטוען שהפורטוגלי סחב למעשה קבוצה גמורה על הכתפיים שלו, כאשר יש מי שטוען ש"האליפויות של יובנטוס עם רונאלדו הן ההישג הכי פחות מוערך שלו בקריירה".

 

מסמיליאנו אלגרי אמר בסיום: "אנחנו צריכים שקט ולעבוד קשה. אנחנו קבוצת מרכז טבלה עכשיו, זה המצב. אנחנו צריכים להיות מציאותיים. אולי בעוד כמה חודשים נהיה במצב שונה, עכשיו אנחנו צריכים להיות סבלניים. אנחנו במצב רע עכשיו בטבלה, יש לנו 15 נקודות בלבד. דברים לא תמיד הולכים כפי שאתה מצפה. צריך להתמודד עם המציאות ולדעת לצאת מהמצב הזה".

 ב'גאזאטה דלו ספורט' ביקרו את המאמן: "הוא נראה אבוד, הוא לא יודע מה לעשות עם הקבוצה. הוא כנראה למד מעט מאוד גדול בשנתיים שהוא ישב בבית", זכר כמובן להפסקה שלקח המאמן אחרי הקדנציה הקודמת בגברת הזקנה. שחקן העבר של המועדון קלאודיו מרקיסיו אמר: "יש כל כך הרבה בעיות בקבוצה. יובה נראית אבודה בלב ים. חסר לקבוצה קצב, אנרגיות ורעיונות טקטיים, אבל עכשיו זה הזמן להתאחד מאחורי המועדון".