הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו בשדר ואוהד מילאן משתגע בעצירת הפנדל

הדיפה מרשימה של טטרושאנו. אינזאגי: "הגיע לנו יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.11.21 - 01:13

רצף שבעת הניצחונות של מילאן אמנם הגיע לסיומו ב-1:1 עם אינטר הערב (ראשון), אך הקבוצה של סטפנו פיולי יצאה מרוצה מהמשחק, אחרי שאינטר רשמה לא מעט החמצות במהלכו, כשבמוקד הייתה החמצת הפנדל של לאוטארו מרטינס בדקה ה-27, או יותר נכון, עצירה גדולה של צ'יפריאן טטרושאנו.

הרומני בן ה-35 קיבל בשבועות האחרונים את המקום בהרכב מילאן בעקבות פציעתו של מייק מניאן, שוערה הראשון של הקבוצה. מי שלא יכול היה להישאר אדיש למראה עצירת הפנדל של השוער היה טיזיאנו קרודלי, שדר ואוהד של הקבוצה ממילאנו, שידוע כאחד שלא מסתיר את הרגשות שלו בעת שידור המשחק, כפי שניתן לראות בסרטון. בנוסף, תוכלו לצפות פה למטה בתגובתו לשער השיוויון של קבוצתו, שהגיע אחרי נגיחה של סטפן דה פריי לשערו הוא, אך כפי שרואים בסרטון, הוא חשב שטומורי הוא זה שנגח את הכדור לרשת.

אחרי המשחק פיולי סיפר על הדברים החיוביים שהוא לקח מהמשחק: "אני מסתכל על חצי הכוס המלאה או הריקה? על החצי המלאה. ברור שעדיף לנצח משחקים, אבל המשחק הזה היה מסובך, השחקנים היו טובים. ההופעה הייתה חיובית נגד קבוצה חזקה מאוד. הראנו היום שגם אנחנו מאוד חזקים", הוא המשיך והחמיא לקבוצתו: "רק אנחנו ונאפולי לא הפסדנו באירופה. הראנו שאנחנו יכולים להתמודד עם כל קבוצה".

מי שיצא מאוכזב מהמשחק, היה מאמן אינטר, סימונה אינזאגי, שאמר בסיום: "יצרנו המון מצבים והחמצנו פנדל, הגיע לנו יותר. זו לא פעם ראשונה שאנחנו לא מנצחים למרות שמגיע לנו, אבל הדרך עוד ארוכה". על העובדה שלאוטרו מרטינס לקח את הפנדל השני למרות שהקאן צ'להאנולו הבקיע את הראשון: "שניהם בועטי הפנדלים שלנו וזו הייתה החלטה שלהם על המגרש".