הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חוזהו של רונאלדו נבדק. נקודות יופחתו ממאזן יובנטוס?

באיטליה שופכים אור על המצב הבעייתי בו נמצאת הגברת הזקנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.11.21 - 15:57

היכולת המקצועית רעה מאוד, המרחק מפסגת הליגה האיטלקית עומד על 11 נקודות, אבל כנראה שאלו ממש לא הצרות הגדולות ביותר של יובנטוס כרגע. הביאנקונרי עומדים בפני חקירה שעלולה להוביל לעונש כבד מאוד וכעת בתקשורת האיטלקית מנסים לעשות סדר בבלאגן.

יובה, בראשה עומדת משפחת אניילי חשודה ברישום כוזב במסמכי תאגיד. לפי האישום, יובה ביצעה 42 עסקאות בין השנים 2018 ל-2021, בסכום כולל שהגיע ל-282 מיליון יורו אולם בפועל דווח על 50 מיליון פחות, מה שסייע לה לעמוד בחוקי הפייר פליי.

אחת העסקאות שנעשתה בפרק הזמן המדובר, למי שלא זוכר, היא העברתו של כריסטיאנו רונאלדו, ובאיטליה דווח שגם חוזהו נבדק ע"י הרשויות, בעוד השחקן עצמו לא נחקר. CR7 חתם על חוזה לארבע שנים בעבור 31 מיליון יורו לעונה, אבל היה אחד מהשחקנים שהסכימו להפחית בשכרם עת פרוץ מגיפת הקורונה ב-2020, מה שעזר למועדון לחסוך 90 מיליון יורו.

ומה הלאה? יובנטוס עומדת בפני סכנה של קנס כבד או הפחתת נקודות עומדים על הפרק, אבל ישנם דיווחים שהעונש עלול להיות אפילו חמור יותר במידה שהחוקרים יגלו שהלבנת הסכום הנקוב סייע בסופו של דבר לזכות באליפות. בתקשורת האיטלקית הזכירו מקרה דומה של קייבו שהוביל להפחתת נקודות.