הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניצחון ליובה, שבצ'נקו עצר את אטאלנטה

0:2 לגברת הזקנה על קליארי. גנואה והקבוצה מברגאמו נפרדו ב-0:0 מאכזב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.12.21 - 23:38
יובה חוגגת עליה זמנית למקום החמישי (GETTY)
יובה חוגגת עליה זמנית למקום החמישי (GETTY)

המחזור ה-19 של הסרייה א' יצא לדרך הערב (שלישי) עם שני קרבות בין שתי קצוות הטבלה. יובנטוס גברה 0:2 על קליארי והתקרבה לאטאלנטה בין ארבע הראשונות, אחרי שזו מעדה עם 0:0 מול גנואה ואנדרי שבצ'נקו.

יובנטוס - קליארי 0:2
ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים, בכולם היא גם לא הפסידה - האם אפשר לומר שיובנטוס רשמית יצאה מהתקופה הרעה שלה? ובכן, למרות שזה הלך קשה הערב מול הקבוצה מהמקום ה-19 בטבלה, החבורה של מסימיליאנו אלגרי השיגה שלוש נקודות שמקרבות אותם צעד נוסף לעבר המקום בין ארבע הראשונות בטבלה.

נגיחה של מויזה קן בדקה ה-40 העלתה את הגברת הזקנה ליתרון, פדריקו ברנדסקי הכפיל לקראת הסיום (83) והגברת הזקנה עלתה זמנית למקום החמישי בטבלה על חשבונה של רומא, לה שלוש נקודות פחות מיובה. עם 34 נקודות, יובה מצמקת את הפער מאטאלנטה הרביעית לארבע בלבד ולחמש ממילאן ונאפולי שבמקומות השלישי והשני בהתאמה. בצד השני, כשהיא רושמת את הפסדה השלישי ברציפות וכשהיא עם רצף של 11 משחקים ללא ניצחון, קליארי ממשיכה לשקוע למקום ה-19 עם 10 נקודות בלבד.


גנואה - אטאלנטה 0:0
הכחולים-שחורים של ז'אן פיירו גספריני בתחילתו של משבר? אחרי שהובסה 4:1 על ידי רומא במחזור הקודם, אטאלנטה רשמה הערב את משחקה השני ברציפות ללא ניצחון עם חלוקת נקודות מאכזבת במיוחד מול אחת הקבוצות החלשות בליגה.

המשמעות של השמטת הנקודות עבור החבורה מברגאמו היא התרחקות מסוכנת מהצמרת הגבוהה, כשאינטר, נאפולי ומילאן יוכלו לתפוס ממנה מרחק כבר מחר. גנואה ושבצ'נקו "זכו" בנקודה יקרה מפז ועלו מעל קליארי עם 11 נקודות וכשהם במקום ה-18.