הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין מחילה לבוגדים": אולטראס לאציו במתקפה נגד אצ'רבי

בלמה של לאציו סיבך את עצמו עם הקהל המקומי, שלא נשאר חייב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.12.21 - 11:37
על הכוונת של האולטראס. פרנצ'סקו אצ'רבי (getty)
על הכוונת של האולטראס. פרנצ'סקו אצ'רבי (getty)

האולטראס של לאציו ידועים בעיקר בגלל הקיצוניות שלהם. לצד תקריות גזעניות, אנטישמיות ושוביניסטיות, במהלך השנים ה'קורבה נורד' התעמתו גם עם לא מעט שחקנים של קבוצתם. כך למשל, ניסו האוהדים של הקבוצה מבירת איטליה להתעמת עם אלסאיד הוסאי, בלם הקבוצה, כשסרטון שלו הופץ שר את השיר "בלה צ'או", שמזוהה עם השמאל הפוליטי.

אינספור שחקנים חטפו אש מאוהדי לאציו, אבל הפעם נכנס אל גוב האריות שם חדש - פרנצ'סקו אצ'רבי. הבלם חימם את העניינים עם הקהל המקומי לאחר שכבש שער בנגיחה במשחק ליגה מול גנואה. האיטלקי חגג את השער שלו עם תנועת השתקה לכיוון הקהל, שביקר אותו בימים שלפני המשחק. בסוף ההתמודדות אף הוסיף ציטוט שהלהיט עוד יותר את העניינים: "השתקתי את הביקורות. לא אכפת לי מהם, זה חלק מהעבודה. מזל שאנשים לא יודעים מה קורה בחדר ההלבשה". האולטראס, כמובן, לא ממש אהבו את זה.

"אצ'רבי הוא אדם ללא כבוד", יצאו ה'קורבה נורד' של לאציו בהודעה אתמול (רביעי), לאחר המשחק של הקבוצה מול ונציה, "תעזוב את רומא מיד! אין מחילה עבור בוגדים". אצ'רבי עצמו כבר הספיק לפרסם התנצלות ברשתות החברתיות, אבל הקהל של לאציו לא ממש קיבל אותה, בלשון המעטה. בעלון שפרסמו, אוהדי הקבוצה יצאו לא רק נגד החגיגה של אצ'רבי, אלא גם נגד חוסר הרצון שלו להתנצל בסוף המשחק נגד ונציה: "אנחנו אמורים לסלוח לאדם שזילזל בקהל אוהדים שלם? הוא יכול היה להתנצל בסוף המשחק, אבל הוא בחר לרדת מהמגרש כשכל שאר השחקנים באו להודות לנו".

המשחקים הקרובים הולכים להיות חמים מאוד עבור הבלם האיטלקי, שקבוצתו ממוקמת כרגע במקום השמיני בטבלה האיטלקית. על פי האולטראס, הוא לא יקבל שקט מהקהל בתקופה הקרובה: "מהיום אצ'רבי לא רצוי יותר ברומא. כל עוד הוא על המגרש, הוא יקבל שריקות בוז בכל משחק".