הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איקרדי או אובמיאנג? יובנטוס מחפשת חלוץ

הביאנקונרי מתכננים להתחזק בחלון ההעברות, שחקן מפתיע מהסרייה א' מועמד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.12.21 - 15:06

יובנטוס במקום החמישי בטבלת הליגה האיטלקית ורוצה להמשיך להתחזק כדי להאבק על מקום בליגת האלופות, ואולי אפילו על אליפות העונה. היום (שישי) ה"גזאטה דלו ספורט" דיווח על מספר מועמדים מעניינים לחוד של מסימילאנו אלגרי, בעוד הקבוצה רוצה להמשיך להתחזק ולהוסיף חלוץ מרכזי בהתחשב באופציות הנוכחיות.

בין המועמדים נמצאים מאורו איקרדי מפ.ס.ז', מי שהיה אחד החלוצים הטובים בליגה האיטלקית בתקופתו באינטר וכעת משמש כמחליף של קיליאן אמבפה. שמועות בעבר דיברו על כך שאיקרדי יחזור לאיטליה בצל מצבו המשפחתי, וכעת הוא אחד המועמדים המובילים. מלבדו יש גם את פייר אמריק אובמיאנג, חלוצה של ארסנל שמתאמן בנפרד מהקבוצה בגלל בעיות משמעת חוזרות ונשנות. בנוסף לשניהם יש גם את אנתוני מרסיאל, שחקנה של מנצ'סטר יונייטד שרוצה לעזוב והוזכר כמועמד גם לסביליה. משכורתו הגבוהה עלולה להוות מכשול, בדומה לאובמיאנג.

אופציה נוספת, ומי שעשוי להגיע בשכר נמוך יותר, הוא ג'אנלוקה סקאמאקה מססואולו. בן ה-22 צעיר יותר באופן משמעותי מהמועמדים האחרים והבקיע שישה שערים ב-19 הופעות העונה, מה שיכול להפוך אותו להשקעה טובה בעיקר לטווח הארוך. קולות בהנהלת יובנטוס מעוניינים בשחקן שיהיה חלק מהעתיד של הקבוצה, לא פחות מפתרון זמני. הניסיון לשילוב בין השניים, במקרה שדושאן ולאחוביץ' הנהדר מפיורנטינה, מסתמן כפחות סביר.