הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבסורד: אינטר עלתה לחימום, המשחק לא נערך

שחקני בולוניה נשארו בבית, הנראזורי עלו למגרש לפרוטוקול. בית הדין יכריע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.01.22 - 14:31
התחממו לחינם. שחקני אינטר (getty)
התחממו לחינם. שחקני אינטר (getty)

הקורונה נכנסה לחיינו ושינתה אותם מקצה לקצה כבר לפני כמעט שנתיים ועדיין, לתמונות הזויות כמו אלה שמגיעות אלינו מאיטליה, קשה להתרגל. שחקני אינטר התחממו היום (חמישי) ברנאטו דלה ארה, השופטים ערכו את הבדיקות שלהם במגרש וכל זה בלי שחקני בולוניה על המגרש ותחת הידיעה שהמשחק כלל לא הולך להתקיים.

עוד לפני ההגעה למגרש, בולוניה ספגה התפרצות קורונה בסגל שלה. המספר הגבוה של שחקנים חיוביים גרם לכך שהרשויות המקומיות לא התירו לבולוניה לעלות למשחק והורו עליהם להיכנס לבידוד. מנגד, ההתאחדות האיטלקית, שפועלת לפי פרוטוקולים משלה, לא אישרה את דחיית המשחק. כך נוצר המצב ההזוי שעל מנת לא לספוג הפסד טכני, בולוניה הייתה חייבת להפר בידוד ולהגיע למשחק.

בינתיים, החניכים של סימונה אינזאגי עלו לכר הדשא, התחממו לבדם על המגרש, ירדו ממנו לחדרי ההלבשה וניצחו 0:3 בלי שבעטו בעיטה אחת לשערה של בולוניה. עם זאת, בדומה למקרה של יובנטוס ונאפולי בשנה שעברה, בולוניה צפויה לערער על תוצאת ההתמודדות והמשחק ככל הנראה יוזז למועד מאוחר יותר. "חייבים פרוטוקול ברור", אמר ג'וזפה מארוטה, יו"ר אינטר והוסיף, "אם לא יוסדרו חוקים ברורים בנושא, אנו נראה מקרים נוספים כאלה".

לצד המקרה המוזר הזה, משחקים אחרים בליגה האיטלקית נדחו גם הם. אטאלנטה - טורינו, סלרנטינה - ונציה ופיורנטינה - אודינזה יועברו כולם למועד מאוחר יותר, בעוד הליגה האיטלקית ממשיכה להתמודד עם התפרצות הנגיף בארץ המגף.