הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מוריניו: אין לנו מנהיגים, האופי התגלה

מאמן רומא תקף אחרי ה-4:3: "לא רגיל לאמן קבוצות כל כך חלשות מנטלית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.01.22 - 23:59
עדיין מיוחד? ז'וזה מוריניו (Getty)
עדיין מיוחד? ז'וזה מוריניו (Getty)

רומא לא האמינה שזה קורה לה היום (ראשון). לאחר שהובילה 1:3 על יובנטוס והפסידה 4:3 בסיום משחק שובר לב ודרמטי במיוחד, בו לורנצו פלגריני החטיא פנדל שהיה משווה את המשחק בדקה ה-83. מאמן רומא ז'וזה מוריניו תקף את שחקניו בסיום.

מוריניו אמר: "אני לא אוהב לעשות את זה, אבל צריך לבקר את הקבוצה. שלטנו במשך 70 דקות ואז הייתה התמוטטות פסיכולוגית. רצינו לשלוט. טעיתי בחילופים. מה הפואנטה ב-2:3? היינו צריכים להישאר בשליטה. המנטליות שלנו התגלתה". קבוצתו כעת במקום השביעי עם 32 נקודות.

המאמן המשיך: "לא התחלנו במקום שבו הפסקנו בשנה שעברה, לכן אנחנו לא מנצחים קבוצות טובות. יש רק אנשים טובים בחדר ההלבשה, אבל הטעויות שנעשו בסוף הן כאלה שאי אפשר לקבל. זה פגע בי, אני לא רגיל לקבוצות חלשות כאלה, אבל אני כאן כדי לעזור להם להשתפר. חשבתי שהיה קל יותר. אין לנו בעיית כישרון, יש לנו בעיית אישיות. נתנו לי 3 שנים בשביל לשפר את הקבוצה, אני צריך עזרה מהשחקנים כדי שזה יקרה. אין לנו מנהיגים. אנחנו נחזק את הסגל, אשלי מייטלנד-ניילס הגיע וקשר פיזי יגיע גם כן. חייבים לצאת מאזור הנוחות של מקום 6-7. אמרתי את זה לשחקנים. כשהתמוטטנו הרגשתי כאילו אני לא יכול לעשות כלום".