הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

16 דקות לפרץ, ונציה הודחה מול אטאלנטה

הישראלי עלה מהספסל ב-0:2. שערים של מוריאל ומיילה קבעו את התוצאה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.22 - 20:09
הודחו מהגביע האיטלקי (getty)
הודחו מהגביע האיטלקי (getty)
תחילת כתבה

שלב שמינית הגמר של הגביע האיטלקי נפתח הערב (רביעי), עם משחק בברגאמו בין אטאלנטה לונציה ודור פרץ, שעלה למגרש בדקה ה-77, אך לא הותיר חותם במשחק. המארחים ניצחו 0:2 ועלו לרבע הגמר, שם הם ימתינו לתוצאה בין נאפולי ופיורנטינה, שתיקבע את זהות היריבה שלה בשלב רבע הגמר. שער של לואיס מוריאל בדקה ה-12 ואחד נוסף של יואקים מיילה 2 דקות לסיום המשחק הספיקו כדי לקבוע את התוצאה ולהעלות את השחורים כחולים לשלב הבא.

המחצית הראשונה הייתה ברובה של אטאלנטה. המארחים אומנם כבשו בדקה ה-12, אך פרט לשער של מוריאל, החניכים של ג'יאן פיירו גאספריני לא הצליחו להמיר את ההזדמנויות שלהם לשערים נוספים. השער, אגב, נבדק ב-VAR בטענה לנגיעת יד של הקולומביאני, אך לבסוף השער אושר.

בצד השני של המגרש, פרט לדקות ספורות בהם שלטו בכדור, ונציה לא הצליחה לייצר התקפות מסוכנות לשער של חואן מוסו. למעשה, האורחים בעטו שתי בעיטות בלבד למסגרת במהלך המשחק.

המחצית השנייה היוותה תמונת מראה של הראשונה, כשאטאלנטה ממשיכה להחזיק בכדור ולבעוט לשער. לא פחות מ-16 בעיטות רשמו המארחים לכיוון שערו של לוקה לזריני, אך רק שש סיכנו את היריבה. אחת מאותן בעיטות הייתה של מיילה, שכבש בדקה ה-88 וחתם את תוצאת הסיום של המשחק.