הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בשנייה האחרונה: אינטר זכתה בסופרקאפ

דרמת ענק בסן סירו. סאנצ'ס (120+1) הכריע מול יובה. מקני (25) ומרטינס (35) כבשו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.22 - 00:32
דרמת ענק בסן סירו (GETTY)
דרמת ענק בסן סירו (GETTY)

תגיות: אינטריובנטוס

בפעם השישית בתולדותיה: אינטר מחזיקת הסופרקאפ האיטלקי. ברגע האחרון, ממש על הבאזר, אלכסיס סאנצ'ס העניק לנראזורי תואר ראשון העונה בזכות 1:2 על יובנטוס משער של הצ'יליאני בדקה ה-121.

המשחק החל בסערה מכיוונה של אינטר. הנראזורי שטפו ותקפו גלים-גלים את שערה של יובנטוס, אך נענשו. כדור רוחב מצוין של אלברו מוראטה מצא את ראשו של ווסטון מקני, שהמשיך מטווח קרוב לרשת והעלה את הביאנקונרי ליתרון בדקה ה-25. האמריקני בן ה-23 הפך לקשר יובה הראשון שכובש במשחק סופר קאפ מאז 2013, אז היה זה פול פוגבה מול לאציו.

למרות הספיגה, הכחולים לא נשברו, המשיכו לתקוף, ו-10 דקות לאחר מכן גם השיגו את השוויון המיוחל. מתיאה דה שיליו, גיבור ה-3:4 הענק של יובנטוס על רומא מהמחזור האחרון, גרם לפנדל מיותר אותו תירגם לאוטרו מרטינס ל-1:1. זהו שערו השלישי של הארגנטיני הנהדר מול יובה, כשאת כולם כבש בסן סירו ובמפעלים שונים: ליגה, גביע וסופרקאפ.

לצערם של שני הצדדים, המשחק נגרר להארכה אחרי 1:1 בסיום 90 הדקות. למעשה, היה זה הסופרקאפ הראשון שלא מוכרע בזמן החוקי מאז 2016, אז היתה זו אותה יובה שפגשה את הקבוצה השניה של מילאנו ונכנעה בדו-קרב מהנקודה הלבנה. הפעם, גורלה של הביאנקורי היה אכזרי לא פחות.

עמוק מאוד בתוך ההארכה, בדקה ה-121, אלכסיס סאנצ'ס ניצל טעות של אלכס סנדרו בחלק האחורי כדי לדחוק את ה-1:2 של הנראזורי. אגב, זהו השער המאוחר בהיסטוריה של המפעל, כשעד כה החזיק בשיא גונסאלו היגאווין שכבש בדקה ה-118 ב-2014.

בכך, אינטר זוכה בסופרקאפ השישי בהיסטוריה שלה, כשרק יובנטוס (9) ומילאן (7) הניפו את הגביע מספר גבוה יותר של פעמים. הפעם האחרונה בה זכו הנראזורי בתואר הנכסף היתה ב-2010.