הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דיבאלה עשוי לעזוב את יובה בקיץ"

דיווח: נתק בין הארגנטינאי לאיטלקים, יקשיב להצעות בחלון הנוכחי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.22 - 20:17
(getty)
(getty)

אחד הכשרונות הגדולים של הכדורגל העולמי - בדרך למדף. על פי דיווח של "Tyc Sports" בארגנטינה, פאולו דיבאלה קרוב לעזוב את יובנטוס בקיץ הקרוב. על פי הכתבה, דיבאלה כבר היה על סף חתימה על חוזה חדש בשורות הביאנקונרי, אבל מכשולים שהתגלעו במשא ומתן, גרמו לכך שנכון לעכשיו, חוזהו של דיבאלה יסתיים במועד - 30 ביוני, 2022. המשמעות: כבר בחלון הנוכחי, דיבאלה רשאי לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות, ולפחות לפי הדיווח - הוא גם יקשיב להן.

השיחות בין דיבאלה להנהלת יובנטוס החלו כבר לפני התפרצות הקורונה, אבל אז הרמה של דיבאלה על המגרש ירדה והמגעים נדחו ע"י הקבוצה. לאחר מכן, היה נראה שהדברים מסתדרים - בוודאי לאחר העזיבה של כריסטיאנו רונאלדו, והעובדה שדיבאלה "קיבל את המפתחות לקבוצה". אבל אז יובה העלתה דרישות חדשות במשא ומתן, דיבאלה לא הסכים - והמגעים בדרך לפיצוץ.

ליובנטוס, כמובן, יש עוד זמן ליישר את ההדורים עם הכוכב שלה - אחרי הכל, יש עוד חמישה חודשים עד המועד שבו הארגנטינאי אמור לעזוב, אם בכלל. ובכל זאת, אם הפערים יימשכו, המועדון עלול לאבד עוד כוכב משמעותי - דווקא בעונה שבה דיבאלה כבש כבר תשעה שערים העונה בכל המסגרות. האם זה הזמן לחפש קבוצה חדשה? רק הזמן יגיד.