הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיבאלה: "החוזה? נדבר עליו בפברואר"

הארגנטינאי נמנע מלחגוג שער ותירץ: "רציתי לראות את חבר שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.01.22 - 12:16
(getty)
(getty)

זה קרה בדקה ה-19 של המשחק אמש (שבת), בין יובנטוס לאודינזה. פאולו דיבאלה, אחרי שער בסיומת אופיינית, כבש - ונמנע מחגיגה. בדרך כלל, זה קורה כאשר לשחקן יש היסטוריה עם המועדון היריב - אבל לדיבאלה לא היה עבר מיוחד עם היריבה. מה כן קרה? אפשר יהיה ללמוד רק מהמבט הזועם שהיה על פניו של הארגנטינאי, כאשר הביט לעבר היציע.

לדיבאלה היה הסבר רשמי, גם אם קצת צולע, לעובדה שלא חגג: "הזמנתי חבר למשחק, ולא ראיתי אותו", הוא סיפר, "היו שם הרבה אנשים, הסתכלתי ולא מצאתי אותו". אפשר להאמין לך? שאל אותו המראיין. "אני לא יודע, את זה אתם תחליטו. היו הרבה סיפורים, ודברים רבים קרו. יש הרבה נושאים שאני מעדיף לא לדבר עליהם". הנושא שכמובן עמד ברקע היה החוזה של דיבאלה בשורות הביאנקונרי, שמסתיים בקיץ ויש קשיים לגבי חידושו".

"אני לא צריך להוכיח לאף אחד כלום", רמז דיבאלה לעבר הנהלת המועדון, "החוזה שלי? המועדון אמר שנדבר על הנושא הזה בפברואר". כזכור, ביום חמישי התפרסם דיווח ב"Tyc Sports" בארגנטינה, פאולו דיבאלה קרוב לעזוב את יובנטוס בקיץ הקרוב. על פי הכתבה, דיבאלה כבר היה על סף חתימה על חוזה חדש בשורות הביאנקונרי, אבל מכשולים שהתגלעו במשא ומתן, גרמו לכך שנכון לעכשיו, חוזהו של דיבאלה יסתיים במועד - 30 ביוני, 2022. המשמעות: כבר בחלון הנוכחי, דיבאלה רשאי לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות, ולפחות לפי הדיווח - הוא גם יקשיב להן.