הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זה נראה רע, מוריניו לא נותן כלום לרומא"

מאמן הג'יאלורוסי הורחק ל-2 משחקים וספג משחקני עבר: "גרוע יותר ממה שעשה בטוטנהאם", "האוהדים לא יכולים להיות מרוצים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.02.22 - 18:20
מוריניו. רומא מתרחקת מהצמרת (Getty)
מוריניו. רומא מתרחקת מהצמרת (Getty)

ז'וזה מוריניו, מי שנחשב עד לפני מספר שנים לאחד המאמנים הטובים בעולם, לא מצליח לשקם את הקריירה שלו שנמצאת בנפילה מתמדת בשנים האחרונות. אחרי קדנציה לא מוצלחת במנצ'סטר יונייטד, ה'מיוחד' לקח הפסקה לפני שחזר עם מינוי מפתיע לטוטנהאם. הקדנציה אצל ה'תרנגולים' הייתה כישלון מוחלט, והעונה הוא חזר לליגה האיטלקית כמאמנה של רומא.

אך לצערו של הפורטוגלי ושל הג'יאלארוסי, העונה של הקבוצה לא מתרוממת. רומא ממוקמת במקום ה-8 בלבד בטבלה, ורשמה כבר תשעה הפסדים ב-26 משחקים. כעת, הביקורת כבר מופנית באופן ישיר כלפיי המאמן.

"שחקן העבר של רומא ומי שלא ידוע כאחד ששומר על הפה שלו, אנטוניו קסאנו, התייחס למצבה של הקבוצה: "הקבוצה נראית רע, זה אסון. אני אוהב את אומא, אני לא חושב שהאוהדים יכולים להיות שמחים מהעונה הזאת. מוריניו עושה עבודה רעה יותר מזאת שהוא עשה בטוטנהאם. אפילו בהתנהלות התקשורתית שלו, שם הוא תמיד היה מספר אחת. אני לא אוהב שום דבר שאני רואה ממנו ומהקבוצה".

שחקן העבר דניאלה אדאני התייחס גם הוא השבוע אותו פודקאסט בו דיבר קסאנו, למצב הקבוצה: "הוא לא תורם שום דבר לרומא. הוא לא משדרג אותה ולא עושה מספיק. סמכנו עליו, אבל זה לא נראה טוב"..

ואם זה לא מספיק, אז את שני המשחקים יראה המאמן הפורטוגלי מהיציע. בעקבות הוויכוח עם השופט והבעיטה ההפגנתית בכדור ב-2:2 של רומא נגד ורונה, ז'וזה מוריניו קיבל הרחקה כפולה.