הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האגדה נמשכת: בופון ישחק עד גיל 46

שוער פארמה האריך את חוזהו בשנתיים נוספות: "יום גדול עבורי והמשפחה שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.22 - 18:10

סיפור האגדה לא נגמר: היום (שני) הודיעה פארמה כי שוערה, ג'אנלואיג'י בופון, האריך את חוזהו במועדון בשנתיים נוספות. המשמעות: בופון ימשיך לשחק (לפחות) עד גיל 46, במדי הקבוצה שמשחקת בסריה ב' באיטליה.
"זה יום גדול עבורי ועבור המשפחה שלי", אמר "ג'יג'י" במסיבת העיתונאים החגיגית, "החזרה שלי לפארמה היתה מתוך חיבור עמוק שיש לי עם העיר ואנשיה, וגם להתלהבות ולכנות שיש בנשיא המועדון. היה לי חשוב לקחת את הצעד הזה, כמהלך של אחריות כלפי העיר והמועדון".

"אני מרגיש שאני יכול לתרום, ולא מרגיש את הצורך לרדוף אחרי אתגרים לא הכרחיים. אני רק חושב כשחקן ואמשיך לעשות זאת עד יומי האחרון בקריירה, רק אז יהיה לי זמן לחשוב על כל השאר".

פארמה, אגב, עוברת עונה מאכזבת - והיא נמצאת במקום ה-13 בלבד בליגת המשנה האיטלקית, מרחק 17 נקודות מלצ'ה וקרמונזה שמוליכות את הטבלה. בופון לא מודאג: "אני אופטימי לגבי העתיד של הקבוצה, בגלל שאני מכיר את (הנשיא, קייל) קראוס".

"לאחרונה חזרנו לשחק כקבוצה. אפשר להפסיד, אבל כרגע יש בנו תחושת אחדות. אני שמח שהילדים יכולים לראות אותי במדים של פארמה, זה משהו שנותן לי ביטחון. עכשיו, נצטרך לנצח על המגרש".