הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סדר איטלקי חדש: רכישת מילאן על סף חתימה

מחיר של 1.18 מיליארד יורו, תקציב העברות ענק ושחקני העל שבפנקס. מאחורי כניסתה של "אינבסטקורפ" לאיטליה ומתי המהלך יהפוך לרשמי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.22 - 11:42
מילאן מתקרבת לבעלות חדשה ועשירה במיוחד (GETTY)
מילאן מתקרבת לבעלות חדשה ועשירה במיוחד (GETTY)

אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, מילאן תהיה תחת בעלות חדשה כבר בסוף השבוע הקרוב. הולכים וגוברים הדיווחים מסביב לאירופה כי "אינבסטקורפ" הבחריינית תרכוש את המועדון האיטלקי תמורת סכום אדיר של 1.18 מיליארד יורו.

המועד הריאלי עבור השלמת העסקה הוא יום שישי הקרוב. לפי "רויטרס", "אליוט" ו"אינבסטקורפ" נמצאות על סף סיכום התנאים להעברת הבעלות. ברגע שמילאן תעבור לידיים הבחרייניות, תקציב ההעברות של הרוסונרי צפוי לצמוח לגבהים שהיו עד לא מזמן דימיוניים עבור המועדון.

300 מיליון יורו - זהו הסכום אותו אמורה "אינבסקורפ" להקציב לצוות המקצועי של מילאן עבור רכש. בצפון איטליה כבר סימנו מספר מטרות מעניינות לקראת העונה הבאה, כששמות כמו ריאד מחרז, ראחים סטרלינג, מרקו אסנסיו ודומניקו ברארדי הוזכרו כמועמדים לאייש את הכנפיים של הרוסונרי.

אחת השאלות שנשאלות על ידי אנשי כדורגל מסביב לעולם נוגעת לסיבה בגינה מעוניינת "אינבסטקורפ" לרכוש את המועדון האיטלקי. כידוע, קבוצות אנגליות ואפילו ספרדיות מתוארות כרווחיות יותר, בוודאי כשבמקביל הליגות בהן הן משחקות נמצאות במצב טוב יותר. אך פה קבור הכלב.

דווקא בשל מחירן ה"נמוך" יחסית של המועדונים באיטליה לעומת מקביליהם בליגות בכירות נוספות, בתקופה האחרונה גברה ההתעניינות בהם. במידה והעסקה אכן תצא לפועל, וכפי הנראה היא אכן תתקיים, מילאן תהפוך לראשונה מארץ המגף שתהיה תחת בעלות מזרח-תיכונית.