הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לאאו: "הייתה חרדה, הרגע המאושר בקריירה"

מלך שערי מילאן אחרי ה-0:1 מול פיורנטינה: "מסתכלים רק על עצמנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.22 - 18:21
(Getty)
(Getty)

מילאן עשתה צעד גדול לעבר אליפות איטליה היום (ראשון) כאשר ניצחה 0:1 את פיורנטינה בסן סירו. הרוסונרי במקום הראשון בליגה האיטלקית ושמרו על פער מאינטר כאשר נשארו 3 נקודות בקופה, והם עשו זאת בזכות שער מאוחר של רפאל לאאו (82).

לאאו הצטרף לרשימה אקסלוסיבית של פורטוגלים שמבקיעים מעל 10 שערים בעונה בליגה האיטלקית, יחד עם כריסטיאנו רונאלדו, רוי בארוש, רוי קוסטה ובטו. הוא היחיד שעשה זאת לפני גיל 23.

בסיום המשחק לאאו התייחס: "זה הרגע הכי מאושר שלי בקריירה, הייתה חרדה בדקות הסיום. עשינו עבודה נפלאה, נשארו לנו 3 גמרים ואנחנו צריכים לנצח. למה לא חגגתי? היה הרבה לחץ, והוא נשאר. הלב שלי עם המשפחה כאן במילאן, אנחנו מסתכלים רק על עצמנו".

מאמן מילאן סטפנו פיולי הוסיף: "נלחמנו. אנחנו מסוכנים, היה צעד קטן קדימה. רצינו לשמח את הקהל, הגול שחרר הרבה דברים אצלנו. אנחנו מתקדמים ותלויים בעצמנו, מי שתזכה באליפות היא הטובה ביותר"

לאאו הצטיין וקיבל את הציון 8 מהאתר "GetFootballNewsItaly". זה הציון הגבוה ביותר, בעוד הציון הנמוך ביותר על המגרש הגיע לשוער פיורנטינה טראצ'ינו ולג'וניור מסיאס שקיבלו 4.5 כל אחד. לאאו מלך שערי מילאן בכל המסגרות עם 13 שערים, אליהם הוסיף 7 בישולים.