הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ראש בראש: הדרמה באיטליה מסרבת לגווע

מילאן עדיין בראש, אך לאינטר משחקים קלים יותר. עושים סדר בקרב האליפות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.05.22 - 23:41
דרמה אדירה באיטליה (GETTY)
דרמה אדירה באיטליה (GETTY)

שני מחזורים נותרו עד לסיום העונה בסרייה א', ונראה שהדרמה בארץ המגף תימשך עד לבאזר. המאבק האדיר על אליפות איטליה ימשיך ללוות אותנו עד סיום העונה, וכרגע הכל ברגליים של הרוסונרי. אחרי מהפך ו-1:3 דרמטי על ורונה, האדומים-שחורים שמרו על פער שתי הנקודות מאינטר. איזו דרמה.

הטבלה:
1. מילאן - 80 נקודות
2. אינטר - 78 נקודות
3. נאפולי - 73 נקודות

בנוסף ליתרון של מילאן במספר הנקודות, צריך להזכיר כי לרוסונרי יש מאזן פנימי (ראש בראש) טוב יותר מאינטר (הרוסונרי ניצחו 1:2 והמשחק הראשון הסתיים ב-1:1). במילים אחרות, הקבוצה של סטפנו פיולי עוד יכולה להרשות לעצמה לאבד שתי נקודות עד סיום הסריה A.

בכל מקרה, ואחרי שרשמה מהפך משל עצמה עם 2:4 על אמפולי, לאינטר משחקים נוחים יותר. מילאן עוד צריכה לשחק מול אטאלנטה (8) הנאבקת על אירופה, כאשר גם ססואולו (11) החזקה תנסה לעצור אותה. לעומת זאת, לאינטר מצפה משימה קלה יותר מול קבוצות המדורגות בחלק התחתון של הטבלה כאשר תתמודד מול קליארי (18) וסמפדוריה (15).

כמו כן, בעקבות שלוש הנקודות שהשיגה מילאן הערב, מי שיצאה סופית ממאבק האליפות היא נאפולי. הקבוצה מדרום איטליה נמצאת במרחק שבע נקודות מהרוסונרי, וכשנותרו שש בלבד בקופה, תקווה החבורה של לוסיאנו ספאלטי לעשות את הצעד הנוסף לעבר האליפות בעונה הבאה.