הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"תיאו! תיאו! תיאו!". צפו בשדר האיטלקי

אל תפספסו. הביצוע הנדיר של מגן מילאן סחט צרחות ודמעות בארץ המגף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.22 - 09:49

 

יש רגעים שיכולים להגדיר עונה שלמה. עבור מילאן, יתכן והיו מספר כאלו בשנה האחרונה. בין אם מדובר בצמד של אוליבייה ז'ירו מול אינטר, או שער הניצחון של הצרפתי מול נאפולי, או בכלל הדחיקה של סנדרו טונאלי מול לאציו. אך יתכן ואתמול (ראשון), הטירוף של הרוסונרי הגיע לשיא חדש.

בביצוע ששמור לגדולים ביותר של הענף, לקח מגנה השמאלי של מילאן, תיאו הרננדס את הכדור סמוך לרחבה של קבוצתו, ובסלאלום בלתי נתפס רץ 96 מטרים עימו עד לרחבת אטאלנטה כדי לכבוש את מה שייתכן וייזכר כשער העונה בסרייה א'.

מי שכהרגלו לא חסך ברגש, היה שדר הטלוויזיה האיטלקי המיתולוגי טיציאנו קרודלי. בווידאו שלמעלה ניתן לראות את תגובתו של אוהד מילאן המפורסם, שקורא בשמו של תיאו מספר רב של פעמים, תוך התרגשות עצומה עד כדי בכי.

הרננדס, שכבש את שערו ה-5 העונה בנוסף ל-6 בישולים בליגה, קבע 0:2 ענק על אטאלנטה בדרך לשמירת פער שתי הנקודות מאינטר שבמקום השני, רגע לפני מחזור הנעילה של הסרייה א'.

המגן עצמו תיאר את התחושות שאחרי השער. "אני מאושר להיות במילאן. אני עושה הכל בשביל הקבוצה הזאת", הכריז הרננדס ושיחזר את הגול: "התחלתי לרוץ וחשבתי שאני ארוץ את כל הדרך עד הסוף. זה היה שער אדיר, אבל העבודה הקשה של החברים לקבוצה והאוהדים עשו אותו לאפשרי".

שוערה של מילאן, מייק מניאן פירגן בענק לחברו להגנה, והשווה אותו לאחד מגדולי הענף: "אפילו מסי לא עשה את זה מעולם".