הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מרגש: הפרידה של יובנטוס מקייליני ודיבאלה

הבלם הוחלף בדקה ה-17 לקול תשואות הקהל. החלוץ: "היו שבע שנים קסומות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.22 - 12:39
פרידה מרגשת. קייליני (GETTY)
פרידה מרגשת. קייליני (GETTY)

לא הרבה אנשים מבלים 17 שנים באותו מקום עבודה. מדובר בכמות שנים עצומה, שמהווה חלק מהותי מחיים של בן אדם, בעיקר של שחקן כדורגל. לכן זה רק מתאים שהפרידה שקיבל ג'יורג'יו קייליני במשחקו האחרון באיצטדיון אליאנץ הייתה אדירה ומיוחדת.

אמש (שני) במשחק הבית האחרון של יובנטוס העונה, נגד לאציו, קייליני פתח בהרכב של ה"גברת הזקנה" וקיבל מחווה מחממת לב ממסימיליאנו אלגרי. הבלם של יובנטוס הוחלף בדקה ה-17 של המשחק, לכבוד 17 שנותיו במועדון. כשהקהל שמע את שמו של הבלם האהוב, האיצטדיון כולו נעמד על רגליו במחיאות כפיים לכבודו. לאחר החילוף, קייליני ערך סיבוב מסביב למגרש והעניק חתימות לאוהדים.

לא כאן הסתיימו הרגעים המרגשים אמש באיצטדיון אליאנץ. גם פאולו דיבאלה רשם אתמול את משחק הבית האחרון שלו ביובנטוס ובסיום המשחק, בו שיחק 78 דקות, התרגש, בזמן ששחקני יובנטוס הקפיצו אותו על כתפיהם. בפוסט באינסטגרם נפרד דיבאלה מאוהדי יובה.

"קשה לי למצוא את המילים המתאימות, יש כל כך הרבה שנים ורגשות מעורבים כאן. חשבתי שנהיה יחד יותר שנים, אבל הגורל הציב אותנו בדרכים שונות. לא אשכח את הרגשות שגרמתם לי לחוות, בכל משחק ובכל שער. גדלתי אתכם, למדתי, חייתי וחלמתי. אלה היו שבע שנים קסומות, 12 גביעים ו-115 שערים שאף אחד לא יכל לקחת מאיתנו. אף פעם. תודה לכם על התמיכה".