הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אדום או כחול? שאלת חגיגת האליפות באיטליה

בסרייה א' נערכים ל-2 טקסים. אוהדי מילאן "ישתלטו" על איצטדיונה של ססואולו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.22 - 18:23

 


במילאנו סופרים את הימים
. קרב האליפות בין מילאן לאינטר יגיע לסיומו ביום ראשון הקרוב כששתי נציגות העיר הצפונית יפגשו את ססואולו וסמפדוריה בהתאמה ל-90 דקות שיקבעו מי תהיה אלופת איטליה. אך נראה כי הטירוף רק יילך ויגבר.

אוהדי מילאן, שחגגו אליפות בפעם האחרונה אי שם בעונת 2010/11, מתככנים לצבוע את העיר רג'יו אמיליה, שם שוכן איצטדיון מאפיי של ססואלו. באיטליה מדווחים על ביקוש אדיר מצידם של המילאנזים, כשמועדון המארח מתככנים להעניק את רובם המוחלט של הכרטיסים לאוהדי הרוסונרי.

מתוך 21,000  המקומות באיצטדיון מאפיי, לא פחות מ-18,000 צפויים להיות מוקצים לטובת הקהל האדום-שחור, שיקווה לחגוג אליפות ראשונה מזה 11 שנים. אגב, אצל היריבה העירונית אינטר הטירוף יוכל לקבל ביטוי משמעותי עוד יותר, כשהסן סירו יתמלא ב-80 אלף מאוהדי הנראזורי, שיקוו לנס בדמות אליפות שנייה ברציפות.

בכלל, מאבק האליפות באיטליה מייצר כמויות קהל גבוהות ממה שהתרגלו להם בארץ המגף בשנים האחרונות. עבור אינטר, יהיה זה "סולד-אאוט" רביעי ברציפות באיצטדיון הביתי המיתולוגי, בעוד מילאן "תצבע" עיר נוספת באדום, אחרי שעשתה זאת כבר בוורונה לפני שבוע וחצי.

כאמור, שתי קבוצות יוכלו לחגוג אליפות ביום ראשון הקרוב (שני המשחקים יחלו ב-19:00), אך כיצד מתכוננים לתסריטים המקבילים אך מנוגדים בסרייה א'? ובכן, מפצלים כוחות.

בשל העובדה שמילאן היא זו שמחזיקה בסיכוי הגבוה יותר לזכייה (כל תוצאה מלבד הפסד תכתיר אותה בפעם ה-19 בתולדותיה), מי שיגיע לאיצטדיון מאפיי ברג'יו אמיליה הוא נשיא הליגה האיטלקית לורנזו קאסיני, שיהיה זה שיעניק לרוסונרי את המדליות ואת התואר. בסן סירו יהיה זה מנכ"ל הליגה לואיג'י דה סיירבו שינהל את הטקס במידת הצורך.