הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"היחידה שלי": מי גנב לפיולי את המדליה?

מדליית האליפות נלקחה מצווארו של מאמן מילאן: "מישהו הוריד אותה ממני". זלאטן נאם בחגיגות: "לא רק מילאנו של מילאן, איטליה של מילאן!"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.22 - 07:59
יקבל מהנהלת הליגה מדליה חדשה. פיולי (Getty)
יקבל מהנהלת הליגה מדליה חדשה. פיולי (Getty)

לילה אדיר של חגיגות במילאנו. אחרי הזכייה אמש (ראשון) בסקודטו ה-19 בתולדות המועדון עם 0:3 ברג'יו אמיליה מול ססואולו, כ-15,000 אוהדים המתינו לשחקני מילאן שהגיעו העירה אחרי חצות ביחד עם עוד 18,000 אוהדים נוספים שליוו אותם במשחק האליפות.

מי שחזר העירה ללא המדליה על צווארו היה מאמן מילאן סטפנו פיולי. "מישהו פשוט הוריד אותה מהצוואר שלי", סיפר המאמן בן ה-56. "אם אני יוכל לערער על זה ולקבל אחת אהיה אסיר תודה, זאת המדליה היחידה שיש לי", ביקש פיולי בתקשורת המקומית באיטליה.

הנהלת הסריה א' שמעה את בקשתו את של פיולי והגיבה: "אל דאגה מר פיולי, ניתן לך מדליה חדשה מחר". עובדה משמחת נוספת עבור המאמן היא שמיד לאחר הניצחון, פיולי נבחר לתואר מאמן העונה וקיבל את התואר בראיון סוף המשחק על ידי אגדת הכדורגל האיטלקי פאולו מלדיני.

מי שכמובן היה במוקד החגיגות הוא זלאטן איברהימוביץ', שנכנס העירה בקדמת אוטובוס השחקנים עם גביע האליפות בידיו. בסביבות השעה 1:00, השבדי לקח את המיקרופון והודה לקהל בצעקות: "זה לא יכול היה לקרות בלעדיכם. לא רק מילאנו של מילאן, איטליה של מילאן. פורצה מילאן!"

תגובת הנהלת הסריה א'

האזינו לפודקאסט הנוסע המתמיד