הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ישאר ברומא? הסעיף התמוה בחוזהו של אברהם

ארסנל ויונייטד התעניינו, אך סוכנו של החלוץ ירוויח דווקא מהישארותו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.06.22 - 18:43
(GETTY)
(GETTY)

השנה הראשונה ברומא היתה ללא ספק עונת השיא של תמי אברהם. החלוץ האנגלי מצא את הרשת 17 פעמים ב-37 הופעות בליגה האיטלקית, ונראה כי החיבור עם ז'וזה מוריניו הפך למוצלח הרבה מהצפוי. אך היום (ראשון) פורסם כי לחלוץ מספר מחזרות באי הבריטי, כשכלל לא בטוח שהוא ימהר לעזוב - ולא מהסיבה שאתם חושבים.

רומא השקיעה לא מעט כסף בתמי אברהם. השחקן שגדל בצ'לסי והספיק לעבור בהשאלות לבריסטול סיטי, סוואנסי ואסטון וילה - חזר בסופו של דבר ל"בלוז". בלונדון, כבש 30 פעמים ובישל 12 שערים ב-82 הופעות, אך אחרי עונה לא מוצלחת החליטו ראשי המועדון לשים את שחקן הבית על המדף.

כאמור, מי שקפצה על המציאה היא רומא, שהשקיעה לא פחות מ-40 מיליון יורו בהבאתו מצ'לסי. החיבור עם הג'יאלורוסי היה מושלם, כשתחת ז'וזה מוריניו הוא כובש 26 שערים בכל המסגרות בעונת הבכורה שלו באיטליה ומשך עניין בחלון ההעברות הנוכחי מארסנל ומנצ'סטר יונייטד בנוגע לחזרה אפשרית לאנגליה.

אך מסתבר כי לסביבתו של אברהם, או יותר נכון סוכנו של החלוץ, ישנו אינטרס מובהק שלא להעבירו לקבוצה חדשה. נציגו, ניל פיוינגס, חתם עם רומא על הסכם בו הוא יכניס לכיסו לא פחות מ-400 אלף יורו על כל חלון העברות בו ישאיר את נציגו בקבוצה ולא יעבירו ליעד חדש. כן, קראתם נכון - עמלת סוכן על אי-העברת שחקן.

למרות זאת, ייתכן מאוד ובקיץ הבא לרומא כבר לא יהיה מה לעשות בנידון יותר. בחוזה המכירה שנחתם עם צ'לסי, ל"בלוז" סעיף רכישה בסך 80 מיליון יורו על אברהם.