הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"באיטליה, די מריה יהיה כמו מראדונה"

בופון מחזיק אצבעות להגעת הארגנטינאי ליובה: "האיכות בסריה א' נמוכה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.06.22 - 11:40

אלה היו, ללא ספק, שנתיים מאכזבות במיוחד עבור יובנטוס. לחוסר ההצלחה בליגת האלופות הם כמעט התרגלו; בכל זאת, לא ראו שם את הגביע עם האוזניים הגדולות מאז 1996. אבל גם "הלחם והחמאה", תואר האליפות המקומי, היה רחוק ממנה בשנתיים האחרונות; בעונה שעברה זו היתה אינטר שהניפה, ובעונה החולפת מילאן. הקיץ הזה, בשורות הגברת הזקנה רוצים שינוי - ושינוי משמעותי.

השם הבולט ביותר שמתקרב, על פי הדיווחים לפחות, לטורינו הוא זה של פול פוגבה, אבל יש שחקן נוסף שמוזכר רבות בהקשר של יובנטוס - ואולי גם ישקם בה את הקריירה. אנחל די מריה. מי שמצפה להגעתו של הארגנטינאי הוא השוער, ג'אנלואיג'י בופון שהתייחס אליו בראיון ל"גאזטה דלו ספורט" - וסיפק הצהרה: "באיטליה, די מריה יהיה כמו מראדונה".

בופון הסביר: "שחקנים צריכים להישפט בהתאם להיכן הם משחקים. היום, בסריה א' האיכות הטכנית נמוכה - ולאנחל יש כל כך הרבה כישרון. הוא החלטי מול השער, עובר בכדרור את היריבים כל כך בקלות. הוא מבשל טוב, ורץ בשני צידי המגרש. בקיצור: הוא שחקן".

בהמשך, הוא התייחס גם לגיל היחסית מבוגר של די מריה: בפברואר האחרון הוא חגג 34. "אני בן 44 ואני עדיין יכול לשחק", אמר בופון, "הגיל לא משנה. המוטיבציה והתשוקה הרבה יותר חשובים. אם די מריה יצטרף ליובנטוס, זה אומר שהוא מוכן לעשות את זה".