הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ממשיך בכחול: אינזאגי האריך חוזה באינטר

המאמן חתם לשנתיים נוספות בנראזורי. המטרות הבאות: לוקאקו ודיבאלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.06.22 - 19:34
סימונה אינזאגי במעמד החתימה. ממשיך לשנתיים נוספות באינטר (INTER)
סימונה אינזאגי במעמד החתימה. ממשיך לשנתיים נוספות באינטר (INTER)

ממשיך על הקווים. אינטר הודיעה הערב (שלישי) על המשך דרכו של סימונה אינזאגי כמאמנה עד לקיץ 2024. המאמן, שהחל את דרכו העונה בנראזורי, ישלים שלוש שנים בסן סירו.

ההתחלה של אינזאגי באינטר היתה לא פשוטה. עם עזיבתם של שניים מהעוגנים של הקבוצה בעונת האליפות תחת אנטוניו קונטה, רומלו לוקאקו (צ'לסי) ואשרף חכימי (פ.ס.ז'), נאלץ המאמן למצוא פתרונות ולהמשיך ולהיאבק על האליפות.

אינזאגי החתים את אדין דז'קו ודנזל דאמפריז, ובהתחלה הדברים נראו נהדר. אינטר סומנה כפייבוריטית המובהקת לסקוטדו באיטליה, בייחוד עם היחלשותה של יובנטוס והסגל הפחות מרשים של מילאן ונאפולי.

לבסוף, המאבק על התואר נמשך עד למחזור האחרון, אך בסופו של דבר היתה זאת מילאן שזכתה באליפות אחרי 11 שנות בצורת. למרות זאת, באינטר היו מרוצים מעבודתו של המאמן שהגיע אחרי חמש שנים בלאציו.

כעת, באינטר מפנים את המאמצים לסגירת שלוש עסקאות גדולות בחלון ההעברות הנוכחי - רומלו לוקאקו, פאולו דיבאלה וברמר. מי שמושך את מירב תשומת הלב הוא רומלו לוקאקו, שעסקת השאלתו מצ'לסי נמצאת על סף סגירה. הפערים בין הצדדים קטנים, כשהנראזורי צפויים לשלם בין 7 ל-10 מיליון יורו ללונדונים עבור הבלגי.