הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: זלאטן יאריך את חוזהו במילאן

למרות שלא צפוי לשחק חצי שנה לפחות, החלוץ האגדי בדרך להשאר לעונה נוספת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.22 - 00:48
(Pier Marco Tacca, getty images)
(Pier Marco Tacca, getty images)

האגדה נמשכת. לאחר מספר שבועות של שקט בגזרה, בסקיי ספורט דיווחו הלילה (בין שלישי לרביעי) כי זלאטן איברהימוביץ' סיכם עם מילאן על חוזה חדש לעונה נוספת. לפי הדיווח, החלוץ יקבל בעונה הקרובה בין מיליון למיליון וחצי יורו בחוזה שיכלול גם בונוסים על שערים ובישולים.

כזכור, לאחר הבטחת האליפות של קבוצתו זלאטן סיפר כי: "במשך שישה חודשים שיחקתי עם קרע ברצועות הברך. הצלחתי להתאמן רק 10 פעמים בתקופה הזאת ובקושי ישנתי בגלל הכאבים. לקחתי משככי כאבים כל יום במשך התקופה ומעולם לא סבלתי כך על המגרש ומחוץ לו. הפכתי משהו בלתי אפשרי לאפשרי ובראש שלי תמיד היה דבר אחד - לעזור לחברים שלי ולמאמן להפוך לאלופי איטליה. הבטחתי להם את זה והיום אני עם פציעת ACL ועוד תואר".

בעקבות הפציעה הוא נאלץ לעבור ניתוח שלפי ההערכות ישבית אותו לעוד כחצי שנה, מה ששם סימן שאלה גדול בנוגע להמשך הקריירה של החלוץ, שיחגוג 41 בקרוב. בסופו של דבר נראה שמתוך כבוד, הערכה ותרומה בחדר ההלבשה, מילאן החליטה להאריך חוזה לאיברהימוביץ', שלא ישחק לפחות בחצי הראשון של העונה.

כזכור, החלוץ השבדי הענק הגיע למילאן באמצע עונת 2019/20 לאחר שנה וחצי בל.א גלקסי מה-MLS. לפני כן הוא שיחק בשורה של מועדוני פאר - מנצ'סטר יונייטד, פ.ס.ז', ברצלונה, אינטר, יובנטוס, אייאקס וכמובן במילאן מ-2010 ועד 2012. לאור מצבו הבריאותי נראה שהעונה הקרובה עשויה להיות האחרונה בהחלט, אך איברהימוביץ' הראה לנו לאורך הקריירה שבנוגע אליו אנחנו יכולים רק לנחש.