צפו בפאלרמו מפסידה בבית 7:0. "רוסי פשוט הרג אותנו"

הנשיא זמפאריני נגד המאמן: "הוא הרס את המועדון. סיכוייו להישאר בתפקידו? אחוז אחד". המאמן: "אני לוחם, לא מתכוון להתפטר. מהרגע שהגעתי לכאן אני בסכנת פיטורים תמידית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.11 - 10:14

תחילת כתבה

"הסיכוי שדליו רוסי יישאר בתפקיד מאמן פאלרמו הוא אחוז אחד". ההכרזה הזו מגיעה מפיו של נשיא הקבוצה, מאוריציו זאמפריני, אחרי התבוסה הביתי לאודינזה 0:7 אתמול. פאלרמו, שפתחה מצוין את העונה ואיימה על מקום באירופה, מצויה כעת במקום ה-8. אבל מצב רוחה נמוך בהרבה.

רביעייה שכבש אלכסיס סנשז ופיגור 5:0 כבר במחצית העלו את מפלס העצבים אצל הנשיא, שמבחינתו עידן רוסי כבר מאחור אחרי השביעייה שנחתה ברשת הקבוצה: "רוסי הרס לי את הקבוצה, הוא השמיד אותה. אמרתי לו שיפתור את הבעיות שלנו בהגנה והוא לא עשה את זה. הוא הוציא מהסגל את אזקייל מונוז שהוא שחקן ההגנה הטוב ביותר שלנו, אי אפשר לשחק בצורה הזאת".

רוסי מצידו השיב לנשיא כי הוא לא עוזב את תפקידו וכי הוא אינו מוכן להתפטר: "אני לוחם, אני לא אחד שמרים ידיים ולכן לא אעזוב את התפקיד. גם לפני ה-0:7 היה סיכון שיפטרו אותי, עכשיו ברור שהוא גדל, אבל מבחינתי אני לא הולך לשום מקום".

"אני מאמן פאלרמו", הוסיף רוסי, "אני זה ששלח את השחקנים למגרש, ולכן, אם אנו מפסידים 0:7 עליי לקחת אחריות. ברור שהתבוסה הקשה הזו היא האחריות שלי ואני משחרר את השחקנים מאשמה. מה הסיכוי שאהיה המאמן גם בשבוע הבא? זה תלוי במועדון. אני בסכנת פיטורים מהרגע שהגעתי לפה. אני לא שוכח שאני שכיר כאן. מישהו חייב להיות אשם בתבוסה שכזו. אבל אני לא מפטר את עצמי, בכדורגל אפשר לנצח וגם להפסיד".