אינטר הפסידה 2:0 לפארמה. 0:3 למילאן

הנראזורי חטפו מג'יובינקו ואמאורי והמשיכו את היכולת מהאלופות. סמפדוריה נכנעה למוליכה, רומא לפאלרמו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.04.11 - 23:45
לא דרכו על הנמלה. ג'יובינקו כובש מול אינטר (Gettyimages)
לא דרכו על הנמלה. ג'יובינקו כובש מול אינטר (Gettyimages)

תחילת כתבה

אחרי ראול וחוראדו, אפילו סבסטיאן ג'יובינקו ואמאורי חגגו על חשבון אינטר, שהתארחה בטארדיני וחזרה עם הפסד 2:0 שחיסל ככל הנראה את החלומות על אליפות שישית ברציפות. בצד השני של העיר, מילאן טיילה בסן סירו עם 0:3 על סמפדוריה והגדילה את הפער, לפחות זמנית ל-6 נקודות מנאפולי. במשחק המוקדם הצליחה פאלרמו לגבור 2:3 על רומא ולרשום ניצחון ראשון מאז חודש פברואר.

פארמה - אינטר
המארחת הייתה טובה יותר מהפתיחה ובדקה ה-35 פרנצ'סקו מודסטו מצא את ג'יובינקו שסובב לפינה הרחוקה של ז'וליו סזאר והקפיץ את הצופים בטארדיני. אינטר ניסתה לאזן אבל מושאל נוסף מיובנטוס הצליח להכריע את ההתמודדות. ואלרי בוז'ינוב הצליח להתגבר על ההגנה הרפויה משהו של האורחת ומסר לאמאורי (86) שחתם את התוצאה.

מילאן - סמפדוריה 0:3
הרוסונרי לא התקשו מול החבורה מגנואה שפשוט התפרקה מאז עזיבתם של ג'יאמפאולו פאציני ואנטוניו קסאנו, שחזר מהשעייה וכבש בפנדל מול האקסית (54). בין לבין קווין פרינס בואטנג איתר את קלרנס סיידורף שהעלה את המארחת ליתרון ורוביניו (61) השלים את החגיגה.

רומא - פאלרמו 3:2
הניצחון על אודינזה במחזור הקודם ורכישת המועדון הובילו לשטף של אופטימיות בקרב הבחורים של וינצ'נזו מונטלה, שעלו ליתרון בדקה ה-20. ז'רמי מנז נתפס בחולצתו ברחבה על ידי ארמין באצ'ינוביץ'. פרנצ'סקו טוטי התייצב מאחורי הנקודה הלבנה ולא התבלבל. דקתיים להפסקה הגיע השוויון. ניקולאס בורדיסו משך לאחור את מאוריסיו פינייה ברחבה והאחרון איזן בעצמו בפנדל. השוויון נשמר עד הדקה ה-84, ואז הכל התפרץ. סימונה לוריה ביצע טעות בהגנה, חבייר פאסטורה הארגנטיני מסר לפינייה, שבישל לאבל הרננדס את המהפך.

המחזה חזר על עצמו בדקה ה-90. פינייה מסר להרננדס והיתרון צמח ל-1:3. שתי דקות בתוך תוספת הזמן מסר בוריילו לאחור בעקבו לעבר מירקו וויצ'יניץ', שכבש. זה כבר לא שינה דבר. רומא עם 53 נקודות, פאלרמו עם 47.