הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שחקנים בספרד: "נשבית את פתיחת הליגות"

עיצומים? לא רק ב-NBA: "המחזורים הראשונים יידחו, לא יהיו כאן משחקים עד שנקבל הסכם קיבוצי משופר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.11 - 14:29
קסיאס, מראשי ארגון השחקנים (gettyimages)
קסיאס, מראשי ארגון השחקנים (gettyimages)

תחילת כתבהבעוד פתיחת הפרמייר-ליג נמצאת בסכנה בגלל המהומות ברחובות אנגליה, ארגון שחקני הליגה הספרדית הכריז כי ישבית את שני המחזורים הראשונים בשתי הליגות הבכירות בדרישה להסכם קיבוצי חדש שיעניק להם תנאים טובים יותר.

"אנחנו בזנב של אירופה בכל הקשור לתנאי ההעסקה של השחקנים", הבהיר נשיא ארגון השחקנים לואיס רוביאלס. "כל השחקנים מאוחדים, ואומרים: 'נמאס'. כל שחקני הליגה הראשונה והשניה קיבלו יחד את ההחלטה האחראית להכריז שביתה בשני המחזורים הראשונים של העונה".

את ארגון השחקנים ייצגו איקר קסיאס, פרננדו יורנטה, קרלס פויול, דויד אלבלדה וסאנטי קאסורלה, ורובילאס הסביר: "אנחנו במצב מצער, אי אפשר לדרוש עוד מהכדורגלנים. אנחנו לא רוצים עוד כסף. אנחנו רוצים שיעמדו בחוזים מולנו, שיכוסו חובות העבר, ההווה והעתיד וששחקנים יקבלו יחס זהה בכל מועדון. אנחנו לא מסתגרים, אלא זמינים למשא ומתן".

"אנחנו מקווים להגיע להסכם חדש, אבל אני לא הדובר של הארגון", אמר קסיאס. "ממה שאני יודע, פתיחת הליגה בהחלט בסכנה. נעקוב בדריכות אחרי מה שיגיד לנו לואיס רוביאלס".

עונת 2011/12 של הליגה הספרדית אמורה להיפתח בסוף השבוע הבא ובמרכזה שלושה מפגשים מרתקים. מלאגה המתחדשת תארח את ברצלונה, ריאל מדריד את אתלטיק בילבאו של מרסלו ביילסה ובטיס, שרק חזרה לליגה הבכירה, תעשה קאמבק לבמה המרכזית עם דרבי לוהט מול סביליה.