הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ביילסה חזר בו וימשיך לאמן את בילבאו

הארגנטינאי שהסתכסך עם ההנהלה אחרי ריב עם עובד איצטדיון הודיע שיתפטר, אבל שינה את דעתו בתוך יממה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.12 - 11:33
כבר שמענו על סיפורים הזויים בכדורגל העולמי ועל ריבים וסכסוכים שפרצו בגלל סיבות מטופשות, אבל סיפור כל כך מופרך קשה אפילו להמציא: מרסלו ביילסה, מאמנה המוערך של אתלטיק בילבאו, חזר בו מהודעתו אמש על התפטרותו מהקבוצה וישאר במועדון. ההודעה הראשונה הגיעה אחרי ריב עם פועל שיפוצים במתחם האימונים של הקבוצה.

הפרשייה כולה החלה שלשום, כשביילסה הגיע למתחם האימונים של הקבוצה, בו מתנהלות עבודות שיפוצים, והביע חוסר רצון מקצב העבודה. בדין ודברים שהתפתח בין הארגנטיני לבין אחד הפועלים, המאמן הוציא את העצבים על השיפוצניק וקילל אותו, כך על פי הדיווחים בספרד.

העלילה הסתבכה כאשר חברת הבנייה דיווחה להנהלת אתלטיק בילבאו על הריב בין השניים, וזו בחרה להוציא את ההודעה הבאה, שמגנה את התנהגותו של ביילסה: "המועדון אינו חולק דעה דומה לזו של ביילסה בעניין זה, ולוקח אחריות מלאה על קצב העבודות במקום", נכתב בהודעה הרשמית. "אנחנו מתנצלים על כל עוגמת נפש שנגרמה לפועלים, ובתור מועדון המבקש להקנות לשחקניו חינוך ותרבות, אנו מגנים כל התנהגות לא ראויה של אחד מעובדי המועדון".

ביילסה, שבעונתו הראשונה בסן מאמס הוביל את בילבאו לגמר הגביע הספרדי ולגמר הליגה האירופית ורק לפני חודש וחצי האריך את חוזהו בעונה אחת, החליט תחילה שדי לו בהודעה הנ"ל ובחר להבין שמדובר בהבעת אי אמון כלפיו, ולכן הודיע בעצמו כי הוא עוזב את אתלטיק. כעבור מספר שעות הוא חזר בו וימשיך לאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה.