רונאלדו: טוב לי בספרד, אבל יונייטד בלב שלי

כוכב ריאל לא הסתיר את הגעגועים בזמן ביקור בסינגפור: "החיים שלי במדריד, אי אפשר לדעת מה יקרה בהמשך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.07.13 - 16:34
כריסטיאנו, מתגעגע למנצ'סטר (Gettyimages)
כריסטיאנו, מתגעגע למנצ'סטר (Gettyimages)
תחילת כתבהבזמן שאיסקו הוצג כשחקן החדש של ריאל מדריד מול כ-8,000 אוהדים, הסופרסטאר של הבלאנקוס פתח את הלב במהלך ביקור בסינגפור. כריסטיאנו רונאלדו הגיע למדינה האסייתית, ולא הסתיר את געגועיו לקבוצתו הקודמת.

"טוב לי בספרד. כל החיים שלי עכשיו במדריד, אבל כולם יודעים שמנצ'סטר יונייטד תמיד תישאר אצלי בלב", הודה כריסטיאנו רונאלדו. "אני מאושר בכדורגל הספרדי, אבל אני לא מזלזל לרגע בכדורגל האנגלי".

"השנים הטובות ביותר בקרירה שלי היו כששיחקתי במדי מנצ'סטר יונייטד", הכריז הפורטוגלי, שבתקופה שלו במדריד הפציץ 201 שערים ב-199 הופעות. "עכשיו החיים שלי בספרד, ואני מאושר שם גם ככדורגלן".

אז מה צופן לו העתיד? "חלק גדול מהחיים שלי נמצא במדריד, אבל בכדורגל אף פעם אי אפשר באמת לדעת מה יקרה בהמשך. אני באמת מאושר עכשיו בליגה הספרדית".

כזכור, חוזהו של כריסטיאנו רונאלדו בריאל מדריד מסתיים בקיץ 2015 ועדיין לא נחתם הסכם משודרג. בהנהלת הבלאנקוס מתעקשים שלפורטוגלי יוצע חוזה חדש במסגרתו יהיה אחד המרוויחים הכי גדולים בענף, אבל שינויים בחוקי המס צפויים לנפח את העלויות עבור המועדון לשם כך ולהקשות על המהלך.

בינתיים, בריאל סוסיאדד מסרבים לאפשרות למכור את אסיר יראמנדי לריאל מדריד. "אני מצפה שהוא יהיה בפתיחת האימונים שלנו ביום חמישי, לא ננהל עליו משא ומתן", התעקשו בצוות המקצועי של המועדון הבאסקי בנוגע לקשר האחורי של הנבחרת הצעירה.