מסי וחבריו התאמנו עם נתניהו שסיכם: "עבדתי הכי קשה פה"

החגיגה הגדולה ממשיכה: ראש הממשלה לבוש במדי נבחרת ישראל ערך אימון קליל עם ילדים ויחד עם מסי, פיקה, צ'אבי ואינייסטה. היום התחיל כשהשחקנים חבשו כיפות והטמינו פתקים בכותל. אחר כך ביקרו את נשיא המדינה, שמעון פרס

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.13 - 16:28

תגיות: ברצלונהמסי

תחילת כתבה

אם אתמול קיבלנו את הטעימה הראשונה אז היום (ראשון) מגיעה המנה העיקרית. מסי, ניימאר והחברים מברצלונה עוברים יום גדוש וחגיגי שנע בציר בין ירושלים ליפו. כבר בבוקר הם סיירו בירושלים והגיעו לכותל. שם היתה אווירה חגיגית במיוחד, שכללה חבישת כיפות, הטמנת פתקים וגם קהל רב שניסה לקבל קצת מאבק הכוכבים (וחלק השיגו את מבוקשם). בהמשך, הקבוצה הגיעה לבית הנשיא והתקבלה על ידי שמעון פרס וראש הממשלה, בינימין נתניהו. אחר הצהריים, מסי, צ'אבי, אינייסטה ופיקה הגיעו לכפר המכביה ושיחקו מעט עם ראש הממשלה ומספר ילדים.

חוץ מראש הממשלה והנשיא חיכו להם גם השרים שי פירון, לימור לבנת ועוזי לנדאו. פרס ונתניהו לחצו את ידיהם של אנשי ברצלונה בזה אחר זה. "אנחנו צריכים לשים את מסי בנבחרת המו"מ שלנו ואנחנו נגיע לשלום", אמר ראש הממשלה בפתיחת מסיבת העיתונאים, "האמת שזה קצת יותר מסובך. אני צופה בכם הרבה ובכל מקרה, בניצחונות כולם חוגגים אבל כשמפסידים, כולם נגדכם. כולנו רוצים למצות את הפוטנציאל האנושי שבנו ולהגיע לשלום. כרגע ביקרתם במקום הקדוש לעם היהודי - הכותל המערבי. ברוכים הבאים לישראל".

נשיא המדינה, שמעון פרס, התייחס גם כן לאירועים העדכניים: "זו תרומה שלכם לשלום, והגעתם בדיוק בזמן. ראש הממשלה החל בשיחות עם הפלסטינים".

"אני רוצה להודות לברסה שמגשימה את החלומות - ילדים פלסטינים וישראלים חולמים לכבוש בקאמפ נואו. קודם כל, אני מאחל החלמה מהירה לטיטו וילאנובה. ברסה היא מסר לחברות ואיכפתיות. אתם שליחי השלום. אתם נערצים על ידי מיליונים ואתם מחזירים אהבה. מסי, צ'אבי ואינייסטה יכולים ללמד אותנו טיקי טאקה כדי שנוכל לכבוש את השלום". בהמשך, פרס ונתניהו קיבלו גם חולצות של ברצלונה עם המספר 13 (בגלל שנת 2013).

והיה גם נציג של הקטלונים שדיבר - הנשיא סנדרו רוסיי. "אנחנו רוצים לתרום לשלום ולעזור בכל מה שאפשר", אמר רוסיי, "אנחנו רוצים לזכות בתארים וגביעים, אבל אנחנו רוצים להיות חברים שלכם לכל החיים. בזכות פרס ונתניהו שצופים בנו, אנחנו נהיה ידידכם לנצח".

במשחק עם הילדים במכביה, ראש הממשלה התפנה לומר מספר מילים ואפילו צחק על החום: "אני עבדתי הכי קשה פה". אשתו שרה נתניהו הוסיפה: "אני חושבת שהילדים לא ישנו כבר כמה לילות וזה נותן להם תקווה גדולה".

בהמשך היום, ברצלונה תגיע ליפו ותערוך אימון חגיגי בבלומפילד. וזה רק המשך למה שקרה אתמול. כאמור את הלילה סוללת הכוכבים מקטלוניה העבירה בירושלים אחרי שקיימה אימון ראווה באצטדיון 'דורא' (ליד חברון) וכל זאת, מספר שעות אחרי שנחתו בישראל והתקבלו על ידי מאות אוהדים.

חשוב לציין, שברצלונה עוברת בתקופה הזו מסע לא קל. רק בשבוע שעבר, הקבוצה היתה בנורבגיה, לאחר מכן, המשיכה לפולין. ביום שישי, היא עוד שיחקה בספרד (למשחק נגד סאנטוס) ומשם, טסה לישראל ובשני, היא כבר תמריא לבנקוק שבתאילנד. לא קל להיות כדורגלן שמרוויח מיליונים..

בתוך כך, במהלך המסע התגלתה בדמו של ניימאר אנמיה והוא צפוי לקבל טיפול תרופתי על מנת להשיב לתיקונם את מאגרי הברזל בגופו. בברצלונה יעשו מאמצים על מנת שהברזילאי יחל את העונה במצב הבריאותי הטוב ביותר.