מה כתב לאו מסי בפתק? צפו בביקורה של ברצלונה בכותל

עם כיפות על הראש, גם אינייסטה, ניימאר, צ'אבי ויתר שחקני האלופה הספרדית הטמינו פתקים בכותל. מאות מעריצים קיבלו אותם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.13 - 12:47

תגיות: מסיפרס

תחילת כתבה

זה לא אולי לא כולל משחק כדורגל אמיתי על הדשא, אבל לא בכל יום ברצלונה הגדולה מגיעה לישראל. האלופה הספרדית וכוכבי העל שלה - מסי, אינייסטה, צ'אבי וניימאר - המשיכו היום (ראשון) את הביקור בישראל. אחרי שאתמול ביקרו בשטחי הרשות הפלסטינית, כולל גיחות לבית לחם וחברון, הבוקר הקטאלונים הגיעו לירושלים כשהתחנה הראשונה - רחבת הכותל.

מאות אוהדים ישראלים חיכו לשחקני ברצלונה ליד רחבת הכותל, בתקווה להשיג תמונה או חתימה או סתם מבט חטוף באלילים שהגיעו קרוב כל כך. תחת אבטחה מאסיבית, שחקני ברצלונה התקרבו בזה אחר זה לכותך המערבי, עמדו חרישית לכמה שניות, הניחו יד על האבנים והטמינו פתק.

השחקנים חבשו כיפות לבנות (כולל אחד בשם מסי) וכנראה אהבו מאוד את המראה החדש שלהם כי הם תיעדו אחד את השני והחליפו חיוכים. חלק מהשחקנים, וביניהם מסצ'ראנו, מסי וצ'אבי ממש התבודדו מול הכותל. בדרך חזרה, חלקם חילקו חתימות לאוהדים שעמדו בצידי השבילים

"עצם הגעתם לכאן מכבדת אותנו וגם אותם", אמר ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, "ברגע שהם מגיעים לכותל ומכבדים את המקום, הם מבינים את ההיסטוריה של העיר הזו ואת העובדה שהיא עיר פתוחה לכל הדתות. מה שקורה כאן ייחשף למיליונים בעולם וזה מחזק את מעמדנו".