"אם מישהו רוצה לרכוש את מסי, שישלם 580 מיליון יורו''

נשיא ברסה נתן תג מחיר פסיכי לכוכב: "גם ססק נשאר". ומה עם בייל? "רק הזמן יכריע אם הוא שווה את הסכום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.13 - 17:39
תחילת כתבה

אפשר לחזור לשגרה: ברצלונה כבר לא בישראל. אחרי יומיים אינטנסיביים במיוחד, בהם הבארסה-מאניה הגיעה לשיאה, התופעה שככה מעט. אלא שהדבר לא אומר שלא מסי יורד מהכותרות. ההיפך. נשיא הקבוצה הקטאלונית, סנדרו רוסיי, העניק ראיון גדול בספרד, כאשר העיסוק בכוכב תפס מקום נרחב ביותר.

"כל שחקן יכול לעזוב אותנו, מלבד מסי", ירה רוסיי, וניסה איכשהו לתמחר את השחקן הטוב בעולם: "אם מישהו רוצה אותו, הוא מוזמן לנסות ולשלם לנו 580 מיליון יורו. 250 מיליון תמורת סעיף השחרור שלו ועוד 56 אחוזים של מס מהסכום הנקוב".

מדבריו של רוסיי, שהיה כידוע בישראל אף הוא, ניתן להבין כי הפרעוש לא באמת יוכל לעזוב את הקאמפ נואו, בניגוד למספר שחקנים אחרים. "טיאגו חתם בבאיירן מינכן כי הוא לא רצה להישאר כאן וביקש לעזוב", גילה האיש החזק במועדון הקטאלוני, "אנחנו לא רוצים להחזיק כאן אף אחד שלא מעדיף את בארסה כאופציה ראשונה".

לאחר מכן, דיבר רוסיי על עוד אחד שעליו היו לא מעט שמועות עזיבה: "אני הודעתי כבר לנשיא מנצ'סטר יונייטד שססק פברגאס לא למכירה, הוא יישאר כאן. הוא רוצה להמשיך בקבוצה ואנחנו רוצים אותו, לכן אין שום סיבה שהוא לא יהיה איתנו. אין שום מחלוקות בינינו".

לסיום התייחס הנשיא ליריבה הגדולה, שעומדת לשבור את השיא של עצמה עם ההעברה הגרנדיוזית של גארת' בייל. תתפלאו, אבל הוא דווקא מפרגן. "רק הזמן יגיד אם 120 יורו הם הרבה מדי או מעט מדי עבורו", אמר רוסיי. "חייבים לשקלל את כל האלמנטים - גיל, משכורת, תארים והישגים - ורק אחר כך אפשר יהיה לדעת אם המחיר מוצדק".