הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מלחמה. אנצ'לוטי ענה לטאטה: ''הוא לא מבין בכדורגל אירופי"

מוריניו ופפ כבר עזבו אבל מסתבר שגם דור ההמשך לא נשאר חייב. אחרי שמאמן ברסה תקף ("הסכומים של ריאל על בייל לא מכבדים את העולם"), הקולגה השיב בחזרה: "הם לא מוציאים הרבה כסף על רכש?". העונה החלה, והקרב בעיצומו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.08.13 - 15:49

בשנים האחרונות זה היה ז'וזה מוריניו נגד פפ גווארדיולה וטיטו וילאנובה ולהיפך, והנה העונה מתגבש לנו עימות חדש. הצ'ילבות החדשות: קרלו אנצ'לוטי וחרארדו מרטינו. אתמול (שבת) מאמן ברצלונה שלח ביקורת נגד הסכום האסטרונומי שריאל צפויה לשלם עבור בייל, ופחות מ-24 שעות אחר כך הגיעה התשובה של מאמן ריאל מדריד. והוא ממש לא נשאר חייב.

"הדברים שטאטה אומר מוזרים מאוד. הוא פשוט לא מבין את הכדורגל האירופי", אמר אנצ'לוטי בתגובה לטענה מאמן בארסה כי 'הסכום שישולם עבור בייל הוא חוסר כבוד לעולם'. האיטלקי של הבלאנקוס הוסיף: "זה לא שברצלונה לא הוציאה הרבה כסף על רכש".

על הסגירה הסופית של עסקת בייל אנצ'לוטי דווא לא רוצה להגיב. "אני לא יכול לדבר על ההעברה של בייל כי הוא כרגע לא שחקן של ריאל מדריד", התחמק אנצ'לוטי באלגנטיות מהשאלה הכי מסקרנת בכדורגל העולמי הקיץ. אגב, בספרד בטוחים כי החתימה של הוולשי בברנבאו היא עניין של שעות. בייל עצמו כבר נמצא בספרד בכוננות.

אנצ'לוטי נשאל גם לגבי הסוגיה שמסעירה את מדריד חודשים ארוכים - איקר קסיאס. השוער, שהתייבש אצל ז'וזה מוריניו בחצי העונה החולפת, ממשיך לשבת על הספסל גם אצל המאמן הנוכחי, שמעדיף עד כה את דייגו לופס. גם לא עניין הזה אנצ'לוטי לא ענה באופן ישיר וסיפק את התשובה החלולה הבאה: "איקר לא משחק, וגם דייגו לופס לא משחק. מי שמשחק זה שוער ריאל מדריד". הבנתם? יופי. לא הבנתם? המטרה הושגה.