הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מרטינו: "ניימאר השתפר, אולי יפתח ברביעי"

מאמן בארסה מרוצה מהרכש אחרי ה-0:1 במלאגה וחושב על הגומלין מול אתלטיקו. ססק: "צריך לדעת איך לסבול"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.08.13 - 08:00

זה אמנם לא היה שביעייה כמו במחזור הפתיחה, אבל ברצלונה שמרה על פתיחת העונה המושלמת שלה בליגה אמש (ראשון), גם ללא ליאו מסי הפצוע, עם 0:1 קשה על מלאגה בחוץ. שער בודד של אדריאנו הספיק לבחורים של חרארדו 'טאטה' מרטינו, אבל ביום רביעי בלילה מצפה להם קרב הרבה יותר מסובך מול אתלטיקו מדריד בגומלין הסופרקופה.

למרות שמסי היה חסר, ניימאר עדיין לא זכה לקבל מקום בהרכב. הפרעוש צפוי לחזור ל-11 מול אתלטיקו, אבל המאמן הארגנטיני נותר מיסתורי בנוגע לאפשרות שהוא ישתף פעולה מההתחלה עם הברזילאי. "יש הבדל בין מה שראינו את ניימאר הפעם לעומת מה שראינו מול לבאנטה", הצהיר מרטינו, "לא יודע להגיד מתי הוא יפתח, אבל בראש שלו הוא כבר מוכן ואנחנו ננתח את זה. יכול להיות שהוא ישחק ברביעי".

הבוס של הקטאלונים לא היה מרוצה במיוחד בעקבות הניצחון, אבל הוא יודע מה צריך לתקן: "הייתה לנו מחצית ראשונה טובה עם הנעת כדור והפעלת האגפים, אך הייתה חסרה לנו אפקטיביות ולא יצרנו מספיק מצבים. למלאגה היו שני מצבים, אחד לקורה ואחד שוויקטור ואלדס עצר, וזה כמעט היה תיקו. צריך לסגור משחקים כאלה ולא לתת צ'אנס לקבוצה היריבה".

בכל מקרה, גם אחרי המשחק התקשורת הספרדית התעסקה בקרב המילים הקטן שהתפתח בין טאטה לבין מאמן ריאל מדריד, קרלו אנצ'לוטי, סביב סוגיית גארת' בייל. כזכור, מאמן בארסה ביקר את המחיר הגבוה של הוולשי, והאיטלקי ענה לו שהוא לא מבין בכדורגל אירופי. אם כן, מרטינו לא חזר בו מדבריו: "לא אמרתי את זה כדי לחפש עימות אישי עם אף אחד. אני ממשיך להחזיק באותה דעה, ולא אתייחס לזה יותר".

כזכור, בארסה חילצה 1:1 במשחק הראשון של הסופרקופה מול אתלטיקו בחוץ, וברביעי בחצות מצפה לה הגומלין בקאמפ נואו. מי שכנראה יעדר הוא האיש שכבש את שער הניצחון במלאגה, אדריאנו, שהוחלף במחצית בגלל פציעה בשריר. בכל מקרה, דני אלבס צפוי לחזור ולפתוח כמגן הימני.

ססק פברגאס התייחס לניצחון הדחוק על מלאגה: "בכדורגל צריך לדעת גם איך לסבול. המחצית הראשונה הייתה טובה, ובשנייה הורדנו מהקצב. זה היה ניצחון של עבודה קשה ומאוד חשוב. אני תמיד מנסה להשתפר, אני יודע שהאוהדים רוצים לראות יותר ממני, וגם המאמן. המטרה שלי היא להרוויח את האהדה והביטחון של הקהל".